news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Deus Mortem, Temple Desecration, Dola - 13 marca w Teatrze Palladium

  2021-03-12

  Wychodząc naprzeciw realiom dzisiejszych czasów Black Silesia Productions zaprasza nas do Teatru. Już jutro, w sobotę 13-go marca, na deskach stołecznego Palladium odbędzie się przygotowany przez nich spektakl w trzech aktach. Program przedstawia się następująco (start o 18.30, drzwi od 17.30):

  Akt I: Dola
  Akt II: Temple Desecration
  Akt II: Deus Mortem

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/247365770374977

  Kilka uwag technicznych:

  - Spektakl ma formę siedzącą, miejsca są numerowane. Każdy uczestnik spektaklu zobowiązany jest nosić maseczkę zakrywającą usta i nos oraz utrzymywać dystans od innych.
  - Należy wydrukować, podpisać i przynieść ze sobą oświadczenie znajdujące się pod TYM LINKIEM.
  - W Palladium nie będzie prowadzona gastronomia
  - Po wejściu do środka nie będzie można wychodzić (wyjście oznacza utratę ważności biletu)
  - Palladium znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, w związku z czym przyjeżdżając samochodem radzimy przybyć wcześniej  żeby znaleźć miejsce do parkowania (pod Pałacem Kultury jest dosyć spory parking).

  Podczas sobotniego wieczoru w Palladium obecne będą stoiska zespołów, stoisko Malignant Voices oraz, jeśli drukarnia wyrobi się do piątku z koszulkami "NEVER FUCKING RELAX" – oficjalne stoisko Black Silesia Productions.

  Szczegółowa rozpiska:
  17:30 Drzwi
  18:30 Dola
  19:30 Temple Desecration
  20:30 Deus Mortem

  Podobno w sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie bilety.

   

  added by: Olo
  source: fb / Black Silesia Productions

  Deus MortemTemple DesecrationDolaBlack Silesia Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.