news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Altarage (es) - drugi utwór z nadchodzącej płyty "Succumb"

  2021-03-18

  23 kwietnia nakładem Underground Activists (pododdział Season of Mist) ukaże się nowy, czwarty już pełnoczasowy album Altarage zatytułowany "Succumb".  Enigmatyczni hiszpańscy ekstremiści opublikowali jakiś czas temu utwór "Magno Evento" (TUTAJ), a teraz czas na kolejną odsłonę nowego albumu - utwór "Forja":


  Pełna tracklista:
  1. Negative Arrival (2:03)
  2. Magno Evento (3:45)
  3. Maneuvre (3:20)
  4. Foregone (7:40)
  5. Drainage Mechanism (4:22)
  6. Watcher Witness (4:37)
  7. Fair Warning (1:43)
  8. Lavath (4:08)
  9. Forja (4:01)
  10. Inwards (2:18)
  11. Vour Concession (4:07)
  12. Devorador De Mundos (21:12)
  Łączny czas: 1:03:16

  Produkcja: Altarage
  Miks i mastering: Altarage
  Okładka: David Jorquera

  Przedsprzedaż: shop.season-of-mist.com/list/altarage-succumb

   

  www.altarage.com
  www.facebook.com/ALTARAGE

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  AltarageSeason of MistUnderground ActivistsDavid Jorquera


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.