ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
Skaut
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 7410
- Rejestracja: 27-03-2004, 13:19
09-06-2011, 18:56
Baton pisze:Ok.
Mam dosyć niesprecyzowane kryteria brak pomysłu co ruszyć najpierw. Interesuje mnie muzyka w klimacie kafkowskim, kto czytał Proces albo Zamek wie o co chodzi. Ciemna, gęsta atmosfera, trochę totalitarna i podszyta mocno absurdem. Im lepiej się to wpasuje w klimat rodem z Franza tym lepiej. Wyznaczników gatunkowych brak, chociaż podejrzewam, że będzie to prędzej coś z rejonów "alternatywnych" (od dubu po industrial) aniżeli z szeroko pojętego rocka i metallu, aczkolwiek nie widzę przeszkód, jeżeli tylko dany album będzie spełniał podstawowe, dosyć luźne założenia.
Ma ktoś jakieś pomysły?
nie może być lepszego wyboru niż:
Josef K - The Only Fun in Town
;)
Coś tam było! Człowiek!
-
mysticcum
- postuje jak opętany!
- Posty: 481
- Rejestracja: 21-12-2010, 11:40
09-06-2011, 23:49
So_It_Is_Done pisze:Ponawiam pytanie, może tym razem ktoś wie gdzie można dostać slimcase, czy maxi CD jewelcase, czy chuj wie jak to się nazywa, takie jak są w mini CD Katatonia ?
Już kiedyś było o tym gdzieś na forum - wyszło na to, że najprościej kupić w markecie jakiś singiel z disco za 5 zł dla samego pudełka.
-
So_It_Is_Done
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3025
- Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
- Lokalizacja: Warszawa
09-06-2011, 23:50
Znalazło sie tez na allegro.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 16:09
Klimaty a'la Talk Talk "Spirit of Eden" czy Archive (np. numer "Again"), melancholijnie, przestrzennie, do zadumy...
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
11-06-2011, 16:32
Ponownie pytam profesorów :
Szukam zespołu BM grającego ekstremalnie, w którym dominowałby czyste wokale, ale nie takie typowe tylko coś na kształt czystych wokali Maniaca lub Ghalla.
-
So_It_Is_Done
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3025
- Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
- Lokalizacja: Warszawa
11-06-2011, 16:44
Black Lotus, Falkenbach.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 16:45
Falkenbach gra extremalnie?
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
0ms
- zahartowany metalizator
- Posty: 3351
- Rejestracja: 02-02-2009, 22:05
11-06-2011, 16:46
moze nie az tak jak Limp Bizkit, ale ma blisko
-
Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
11-06-2011, 16:48
So_It_Is_Done pisze:Black Lotus, Falkenbach.
Z Tym Falkenbach to dojebałeś :) Black lotus tez jest tak ekstremale ,że aż mi uszy zwiędły. :)
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 16:49
0ms pisze:moze nie az tak jak Limp Bizkit, ale ma blisko
no Limp Bizkit > Falkenbach, chociaz 'Magni...' katowalem te 12 lat temu dosc mocno (takie moje mea culpa)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
So_It_Is_Done
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3025
- Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
- Lokalizacja: Warszawa
11-06-2011, 16:53
Kac kupa typa z Falkenbach>Limb Bizkit.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 16:56
ta, jasne, ale klocic mi sie nie chce ;)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
So_It_Is_Done
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3025
- Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
- Lokalizacja: Warszawa
11-06-2011, 16:58
Idź ty geju śmierdzący słuchający Limb Bizkit.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 16:59
ciekawe czy w twarz tez bys mi to powiedzial ;) (i od razu nie spierdolil)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
0ms
- zahartowany metalizator
- Posty: 3351
- Rejestracja: 02-02-2009, 22:05
11-06-2011, 17:01
Deathless King pisze:0ms pisze:moze nie az tak jak Limp Bizkit, ale ma blisko
no Limp Bizkit > Falkenbach, chociaz 'Magni...' katowalem te 12 lat temu dosc mocno (takie moje mea culpa)
ale ja nie to mialem na mysli ;)
So_It_Is_Done pisze:Kac kupa typa z Falkenbach>Limb Bizkit.
juz predzej bym sie z tym zgodzil ;)
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 17:03
nie rozumiem jak plastikowe, naiwne, dziecinnie patetyczne i zwyczajnie cepeliowato-kiczowate pitolenie moze byc lepsze od kapeli ktora ma swietny groove, zajebistych muzykow? sam fakt ze to "metal" nie przesadza od razu ze to zajebiste ;)
ale koniec offtopa, poleci ktos mi cos?
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
Grindead
- postuje jak opętany!
- Posty: 654
- Rejestracja: 03-01-2003, 15:03
11-06-2011, 17:23
Tak, sluchaj Warsore.
some additional disfigurement... some additional disfigurement... some additional disfigurement...
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 17:27
a na powaznie?
Deathless King pisze:Klimaty a'la Talk Talk "Spirit of Eden" czy Archive (np. numer "Again"), melancholijnie, przestrzennie, do zadumy...
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
-
Only_True_Believers
- zahartowany metalizator
- Posty: 3380
- Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
- Lokalizacja: planeta małp
11-06-2011, 17:32
Deathless King pisze:nie rozumiem jak plastikowe, naiwne, dziecinnie patetyczne i zwyczajnie cepeliowato-kiczowate pitolenie moze byc lepsze od kapeli ktora ma swietny groove, zajebistych muzykow? sam fakt ze to "metal" nie przesadza od razu ze to zajebiste ;)
ale koniec offtopa, poleci ktos mi cos?
Narobiłeś offtopa, teraz moj post jest na poprzedniej stronie! To Mi mają polecać do chuja!
-
Deathless King
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1477
- Rejestracja: 30-12-2008, 23:51
11-06-2011, 17:34
ale ja do chuja pierwszy sie zglosilem!
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!