POSTAWA ROSZCZENIOWA

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

09-06-2011, 18:56

Baton pisze:Ok.
Mam dosyć niesprecyzowane kryteria brak pomysłu co ruszyć najpierw. Interesuje mnie muzyka w klimacie kafkowskim, kto czytał Proces albo Zamek wie o co chodzi. Ciemna, gęsta atmosfera, trochę totalitarna i podszyta mocno absurdem. Im lepiej się to wpasuje w klimat rodem z Franza tym lepiej. Wyznaczników gatunkowych brak, chociaż podejrzewam, że będzie to prędzej coś z rejonów "alternatywnych" (od dubu po industrial) aniżeli z szeroko pojętego rocka i metallu, aczkolwiek nie widzę przeszkód, jeżeli tylko dany album będzie spełniał podstawowe, dosyć luźne założenia.
Ma ktoś jakieś pomysły?
nie może być lepszego wyboru niż:

Obrazek

Josef K - The Only Fun in Town

;)
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
mysticcum
postuje jak opętany!
Posty: 481
Rejestracja: 21-12-2010, 11:40

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

09-06-2011, 23:49

So_It_Is_Done pisze:Ponawiam pytanie, może tym razem ktoś wie gdzie można dostać slimcase, czy maxi CD jewelcase, czy chuj wie jak to się nazywa, takie jak są w mini CD Katatonia ?
Już kiedyś było o tym gdzieś na forum - wyszło na to, że najprościej kupić w markecie jakiś singiel z disco za 5 zł dla samego pudełka.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

09-06-2011, 23:50

Znalazło sie tez na allegro.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:09

Klimaty a'la Talk Talk "Spirit of Eden" czy Archive (np. numer "Again"), melancholijnie, przestrzennie, do zadumy...
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:32

Ponownie pytam profesorów :

Szukam zespołu BM grającego ekstremalnie, w którym dominowałby czyste wokale, ale nie takie typowe tylko coś na kształt czystych wokali Maniaca lub Ghalla.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:44

Black Lotus, Falkenbach.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:45

Falkenbach gra extremalnie?
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
0ms
zahartowany metalizator
Posty: 3351
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:46

moze nie az tak jak Limp Bizkit, ale ma blisko
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:48

So_It_Is_Done pisze:Black Lotus, Falkenbach.
Z Tym Falkenbach to dojebałeś :) Black lotus tez jest tak ekstremale ,że aż mi uszy zwiędły. :)
Ostatnio zmieniony 11-06-2011, 16:52 przez Only_True_Believers, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:49

0ms pisze:moze nie az tak jak Limp Bizkit, ale ma blisko
no Limp Bizkit > Falkenbach, chociaz 'Magni...' katowalem te 12 lat temu dosc mocno (takie moje mea culpa)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:53

Kac kupa typa z Falkenbach>Limb Bizkit.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:56

ta, jasne, ale klocic mi sie nie chce ;)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:58

Idź ty geju śmierdzący słuchający Limb Bizkit.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 16:59

ciekawe czy w twarz tez bys mi to powiedzial ;) (i od razu nie spierdolil)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
0ms
zahartowany metalizator
Posty: 3351
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 17:01

Deathless King pisze:
0ms pisze:moze nie az tak jak Limp Bizkit, ale ma blisko
no Limp Bizkit > Falkenbach, chociaz 'Magni...' katowalem te 12 lat temu dosc mocno (takie moje mea culpa)
ale ja nie to mialem na mysli ;)
So_It_Is_Done pisze:Kac kupa typa z Falkenbach>Limb Bizkit.
juz predzej bym sie z tym zgodzil ;)
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 17:03

nie rozumiem jak plastikowe, naiwne, dziecinnie patetyczne i zwyczajnie cepeliowato-kiczowate pitolenie moze byc lepsze od kapeli ktora ma swietny groove, zajebistych muzykow? sam fakt ze to "metal" nie przesadza od razu ze to zajebiste ;)

ale koniec offtopa, poleci ktos mi cos?
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Grindead
postuje jak opętany!
Posty: 654
Rejestracja: 03-01-2003, 15:03

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 17:23

Tak, sluchaj Warsore.
some additional disfigurement... some additional disfigurement... some additional disfigurement...
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 17:27

a na powaznie?
Deathless King pisze:Klimaty a'la Talk Talk "Spirit of Eden" czy Archive (np. numer "Again"), melancholijnie, przestrzennie, do zadumy...
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 17:32

Deathless King pisze:nie rozumiem jak plastikowe, naiwne, dziecinnie patetyczne i zwyczajnie cepeliowato-kiczowate pitolenie moze byc lepsze od kapeli ktora ma swietny groove, zajebistych muzykow? sam fakt ze to "metal" nie przesadza od razu ze to zajebiste ;)

ale koniec offtopa, poleci ktos mi cos?
Narobiłeś offtopa, teraz moj post jest na poprzedniej stronie! To Mi mają polecać do chuja!
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: POSTAWA ROSZCZENIOWA

11-06-2011, 17:34

ale ja do chuja pierwszy sie zglosilem!
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
ODPOWIEDZ