SARS-CoV-2

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
mocny2_3
rasowy masterfulowicz
Posty: 2715
Rejestracja: 17-02-2018, 21:00

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 10:33

Nie wpierdalaj się

Pytam bo też chce sie wybrać niedługo i zabrać osobę niezaszczepioną ze sobą
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 10:42

Milion razy pisali tutaj że nikt nic nie sprawdzą. W najgorszym razie posiedzicie na kwarantannie 2 tygodnie. Też fajnie bo w Norge.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 10:45

Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
ursus
w mackach Zła
Posty: 798
Rejestracja: 03-11-2018, 16:14

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 10:55

film "INWAZJA" - z N.Kidman w roli głównej- film z kat. s-f. Dotyczy INWAZJI obcych na Ziemię- i rozprzestrzeniania się WIRUSA, który modyfikował kod genetyczny ludzi- W jednej ze scen: dziennikarka pyta na konferencji prasowej członka rządu" "JAK TO MOŻLIWE, ŻE DOPIERO NIEDAWNO WYODRĘBNILIŚCIE WIRUSA- A W KILKA MIESIĘCY MACIE SZCZEPIONKI ( w miliardowych ilościach). ODPOWIEDŹ- nie mamy teraz czasu na takie informacje....... (odpowiemy później)........
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 11:12

ursus pisze:
08-09-2021, 10:55
film z kat. s-f..
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14572
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 11:21

jeszcze temat nie zamknięty ? :roll:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 12:18

Żułek pisze:
08-09-2021, 11:21
jeszcze temat nie zamknięty ? :roll:
Nie, ale kilku brunatnych już próbuje ustawiać zasieki. Jeden o SB-eckim profilu znowu przebiera nogami gdzie by tu kogoś podpieprzyć za niewłaściwe poglądy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 768
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 13:12

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... Id,5468073

Ja to pamietam jak ludzie nauki mówili, ze trzeba wyszczepić 70-80% żeby wrócić do normalności.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 13:44

Fakty kurwa a nie fejki sklejone wrzucaj. Badania a nie pierdololo
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 14:59

Panopticon pisze:
08-09-2021, 13:12
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-kor ... Id,5468073

Ja to pamietam jak ludzie nauki mówili, ze trzeba wyszczepić 70-80% żeby wrócić do normalności.
RMF pisze:209 osób chorych na Covid-19 zmarło w ciągu doby w Wielkiej Brytanii.
Jak to jest, że najpierw piszesz, że covid to hehe niegroźny kaszelek, a potem wrzucasz artykuł, w którym piszą, że umierają na to ludzie?
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Panopticon
w mackach Zła
Posty: 768
Rejestracja: 25-06-2009, 21:33

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 15:15

Headcrab pisze:
08-09-2021, 14:59
Jak to jest, że najpierw piszesz, że covid to hehe niegroźny kaszelek, a potem wrzucasz artykuł, w którym piszą, że umierają na to ludzie?
Bo umierają, na grypę też. Po szczepionkach też.

Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16378
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 15:17

Panopticon pisze:
08-09-2021, 15:15

SPAM SPAM SPAM


















































































SPAM SPAM SPAM










































SPAM SPAM SPAM









































SPAM SPAM SPAM


jebał cie pies spamiarzu i srał na ciebie też. może być równocześnie.































































SPAM SPAM SPAM
BAM BAM BAM
SPAM PAM PARAM PAM CHŁAM
.
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2453
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 15:18

Pisze byle co, byle siać ferment, nie ważne, w którą stronę.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 15:25

Panopticon pisze:
08-09-2021, 15:15
Headcrab pisze:
08-09-2021, 14:59
Jak to jest, że najpierw piszesz, że covid to hehe niegroźny kaszelek, a potem wrzucasz artykuł, w którym piszą, że umierają na to ludzie?
Bo umierają, na grypę też. Po szczepionkach też.
Od szczepionek lub grypy też umarło tego dnia 209 osób?
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16378
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 15:28

vicotnick pisze:
08-09-2021, 15:18
Pisze byle co, byle siać ferment, nie ważne, w którą stronę.
Właśnie.
.
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 15:42

„Wejdziemy w czas apokalipsy” – Biskup Schneider ostrzega przed obowiązkowymi szczepionkami

Biskup Schneider powiedział LifeSite, że jeśli zostanie wprowadzona obowiązkowa, globalna szczepionka na koronawirusa pochodzącego z linii komórkowych abortowanych dzieci, „wtedy wejdziemy w czas Apokalipsy”.


„Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja COVID została stworzona nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i kontrolę nad populacją, ale w jakiś sposób zalegalizować globalnie aborcję – zabijanie nienarodzonych dzieci – tak, że cała planeta będzie współpracować w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, w której zostaną wykorzystane części abortowanych dzieci. Szczepionka będzie narzucona i obowiązkowa, tak, że nie będzie można bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki, ale jedyną szczepionką będzie ta wykonana z komórek pochodzących z abortowanych dzieci. Być może nie zaakceptują innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyna skuteczna szczepionka będzie pochodzić z abortowanych dzieci. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że może do tego dojść. Jest to dla mnie ostatni krok satanizmu: że szatan i rząd światowy – ostatecznie masoński rząd światowy – zobowiąże wszystkich, nawet Kościół, do zaakceptowania aborcji w ten sposób. I dlatego musimy się temu bardzo mocno przeciwstawić, jeśli to nadejdzie. Musimy nawet zgodzić się na bycie męczennikami.„

https://www.bibula.com/?p=127565

Zajrzałem na stronę, do której linkuje Pacjent. Znalazłem tam wybitnie ciekawy artykuł, którego fragment powyżej. Okazuje się, że plandemia jest po to, by wymusić legalizację aborcji. :D

@Pacjent
Poproszę o komentarz do tego artykułu. W końcu pochodzi ze strony, na którą lubisz forumowiczów wysyłać.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2205
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 16:32

nicram pisze:
28-07-2021, 19:33
Pan_Kimono pisze:
28-07-2021, 18:31
Tak wirus jest od nietoperza ale nie z targu tylko z labu. Dziwne, że laboratorium, którego szefowa ma nawet film z NG gdzie łapie nietoperze prawie tysiąc km dalej (bo w Wuhan ich nie ma), gdzie wyszło teraz, że Fauci pośrednio finansował badania nad gain of function, gdzie załoga labu znika razem z ich biografiami ze stronki labu itp. Ale nie, chińczyk przywiózł nietoperza z drugiego końca prowincji i to zupełny przypadek, że sprzedał go na targu obok tego labu. No kaman kurwa xd lepsze kity wciskałem swoim byłym.
Kolejne domysły, teorie spiskowe. Pierdolenie, bez żadnych dowodów. To jest różnica: nauka opiera się na faktach, a szury na swoich lękach i braku wiedzy.
https://www.theblaze.com/news/fauci-paul-gain-doj-lied
Link pierwszy z brzegu, w USA trabia o tym od jakiegs czasu. Te dokumenty tz sfabrykowaly szury tak?
KVLT lizania CZASZKI
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 16:45

Headcrab pisze:
08-09-2021, 15:42
„Wejdziemy w czas apokalipsy” – Biskup Schneider ostrzega przed obowiązkowymi szczepionkami

Biskup Schneider powiedział LifeSite, że jeśli zostanie wprowadzona obowiązkowa, globalna szczepionka na koronawirusa pochodzącego z linii komórkowych abortowanych dzieci, „wtedy wejdziemy w czas Apokalipsy”.


„Może się mylę, ale mam podejrzenie, że częściowo ta sytuacja COVID została stworzona nie tylko po to, aby wprowadzić nową dyktaturę i kontrolę nad populacją, ale w jakiś sposób zalegalizować globalnie aborcję – zabijanie nienarodzonych dzieci – tak, że cała planeta będzie współpracować w procesie zabijania dzieci poprzez szczepionkę, w której zostaną wykorzystane części abortowanych dzieci. Szczepionka będzie narzucona i obowiązkowa, tak, że nie będzie można bez niej pracować, podróżować, chodzić do szkoły, zobowiązując całą populację do otrzymania szczepionki, ale jedyną szczepionką będzie ta wykonana z komórek pochodzących z abortowanych dzieci. Być może nie zaakceptują innych szczepionek i będą kłamać, mówiąc, że są one nieskuteczne, że jedyna skuteczna szczepionka będzie pochodzić z abortowanych dzieci. Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że może do tego dojść. Jest to dla mnie ostatni krok satanizmu: że szatan i rząd światowy – ostatecznie masoński rząd światowy – zobowiąże wszystkich, nawet Kościół, do zaakceptowania aborcji w ten sposób. I dlatego musimy się temu bardzo mocno przeciwstawić, jeśli to nadejdzie. Musimy nawet zgodzić się na bycie męczennikami.„

https://www.bibula.com/?p=127565

Zajrzałem na stronę, do której linkuje Pacjent. Znalazłem tam wybitnie ciekawy artykuł, którego fragment powyżej. Okazuje się, że plandemia jest po to, by wymusić legalizację aborcji. :D

@Pacjent
Poproszę o komentarz do tego artykułu. W końcu pochodzi ze strony, na którą lubisz forumowiczów wysyłać.
Gdybym się z tym zgadzał to być może bym to tutaj wrzucił. Cieszę się, że cytaty i linki, które zamieszcza frakcja covidowa oznaczają akceptację dla wszystkich innych treści zamieszczanych na danej stronie np. na stronach PiS-owskiego rządu.
Ostatnio zmieniony 08-09-2021, 17:35 przez Pacjent, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 17:29

maciek z klanu pisze:
08-09-2021, 10:42
Milion razy pisali tutaj że nikt nic nie sprawdzą. W najgorszym razie posiedzicie na kwarantannie 2 tygodnie. Też fajnie bo w Norge.
Nie wiem co pisali inni, ale ja z pewnością nie informowałem o braku kontroli na granicy szwedzko-norweskiej . Pisałem natomiast o zamkniętych i pustych granicach i przede wszystkim o tym, że W MOMENCIE, gdy myśmy jechali obowiązywało albo szczepienie albo negatywny dwudziestoczterogodzinny test. Dodatkowo na granicy można było taki test bezpłatnie wykonać. Do tego Norwegpwie postępują ściśle według komunikatów ogłaszanych NA BIEŻĄCO, czytaj W KAŻDEJ CHWILI MOŻE SIĘ COŚ ZMIENIĆ. Może być istotne z jakiego kraju jedziesz i jak ten kraj stoi w rankingu oraz z jakiej strefy Szwecji wjeżdżasz. Krótko mówiąc należy kierować się KOMUNIKATAMI ZE STRON NORWESKICH, szczególnie tymi dotyczącymi koloru Bolandy na ich mapie, a także niezbędne jest sprawdzenie , czy przejście którym chcemy wjechać jest w ogóle otwarte. Nasze bylo niby otwarte, ale nie sprawdziliśmy już tego później i trzeba było dymać dodatkowe trzysta kilometrów. Drobiazg. Co do kwarantanny. Odbywa się ona na koszt podróżnego, także weź se Maciek sprawdź ile kosztuje przeciętny nocleg z wyżywieniem w warunkach hotelowych. Dowolny paragon grozy to przy tym żart. Teoretycznie istnieje szansa, że na granicy po prostu was nie wpuszczą i pozwolą jechać wpizdu. Z tego co pamiętam to jak jeszcze byliśmy w Norwegii to już pojawiały się komunikaty o zamykaniu kraju przed turystami. Nie wiem nie sprawdzałem, bo byłem na miejscu. I jeszcze jedna sprawa. Każde fylke, czyli ichniejsze województwo , czy tam regiom , posiadające przejście graniczne może sobie wprowadzać dodatkowe wymagania. Natomiast z tego co mi się wydaje ogranicza się to po prostu do zamknięcia tego przejścia i skierowania ruchu na inne. Mam nadzieję, że pomogłem. EDIT Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Przed wyjazdem radzę zapoznać i zaprzyjaźnić się ze stroną yr.no.
Ostatnio zmieniony 08-09-2021, 18:25 przez 535, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7396
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: SARS-CoV-2

08-09-2021, 17:32

Znasz norweski ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Zablokowany