"niebawem to miejsce zniknie"
Moderator: Gore_Obsessed
-
tomaszm
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11232
- Rejestracja: 26-12-2010, 12:33
- Lokalizacja: Doliny
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Kuźwa osochodzi w tym temacie? Chyba nikt nie wpadł na szalony pomysł usuwania forume z czelusci internetu.
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Czas zintensyfikowanej pracy do 8.05. Poza zasięgiem. Only hard work is real.
- SODOMOUSE
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 11505
- Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
- Lokalizacja: POSERSnań
Re:
warzne, wypierdalać. Rozumjęsz? som internety, fb, tłity, i inne gównó. Zapisz się .Zalogój.
NYCHTS
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=0aItxEaNx4o
Zygmunt Konieczny - Jańcio Wodnik (1994)
https://www.youtube.com/watch?v=TFDS5dh ... rt_radio=1
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
- Medard
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10468
- Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
- Lokalizacja: Prag
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Nie śledzę tych forkôw, ale sprawdziłem powerofmetal i od razu znalazłem post użytkownika o nicku takim jak tutaj.
Także ludzie piszą.
Die Welt ist meine Vorstellung.
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Nick nic nie znaczy. Ale Jest tu pare osob, ktore sa tam i byly na gejdolinie. Szkoda, ze Waldo zlikwidowal, kawal historii, pralnia trocaka....
woodpecker from space
- ŚWIAT BEZ KOŃCA
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12550
- Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Był tam jeden epicki temat o obiektywnej wartości muzyki. Właściwie zawierał wszystkie tego typu dyskusje w jednym temacie.Triceratops pisze: ↑06-08-2021, 20:39Nick nic nie znaczy. Ale Jest tu pare osob, ktore sa tam i byly na gejdolinie. Szkoda, ze Waldo zlikwidowal, kawal historii, pralnia trocaka....
Find your flow
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Wiele bylo fajnych tematow, np wielka awantura o Gods of War Manowara xd, o wyzszosci Exodus nad Metallica zalozony przez Vlada....
woodpecker from space
- Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
- Stoigniew
- zahartowany metalizator
- Posty: 4388
- Rejestracja: 09-01-2012, 18:20
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
ej no kurwa bez jajec, jak to ma forume zniknąć ot tak sobie ?!
wypraszam sobie
kiedy następna wpłata ?
płacimy i jedziemy dalej z tym kurwidołkiem
nigdzie nie będzie lepiej niż tu
wypraszam sobie
kiedy następna wpłata ?
płacimy i jedziemy dalej z tym kurwidołkiem
nigdzie nie będzie lepiej niż tu
- mysticcum
- postuje jak opętany!
- Posty: 481
- Rejestracja: 21-12-2010, 11:40
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Dobra, kawa na ławę - gdzie i po ile wpłacamy?
-
Nostromo
- w mackach Zła
- Posty: 727
- Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
- Lokalizacja: Somewhere In Time
-
535
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Jak to szło? Wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na używanie forum. Taki stan ducha, że chcę to mieć, bo to jest dla mnie niezwykle ważne.
-
Nostromo
- w mackach Zła
- Posty: 727
- Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
- Lokalizacja: Somewhere In Time
- uglak
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10345
- Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
- Lokalizacja: ארץ ישראל
- Ascetic
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 17812
- Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Oczywiście zostaje kwestia interpretacji:


lys på slutten av lys
dra til helvete
dra til helvete
-
Stary Metal
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Ja pamiętam, jak tworzył się węgiel.
- nicram
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 13117
- Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
- Lokalizacja: Litzmannstadt
Re: "niebawem to miejsce zniknie"
Może autor wypowiedziałby się co do kwestii interpretacji. Choć z drugiej strony trudno interpretować to inaczej niż bezpośrednio.
all the monsters will break your heart






