ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 08:43

hcpig pisze:
29-09-2021, 07:53
Tacy ludzie rządzą umysłami gimbazy, jacyś influnecerzy, co to w ogóle jest za słowo i kiedy się przyjęło?

I jakim cudem takie kurve majom fanuff
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9382
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 13:14

Naprawdę wytworzył się jakiś świat równoległy o jakim nie mamy pojęcia. Teraz czytam o Lodach Ekipy, WTF?? W erze bez internetu nie było takiej głupoty.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10184
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 13:30

hcpig pisze:
29-09-2021, 13:14
Naprawdę wytworzył się jakiś świat równoległy o jakim nie mamy pojęcia. Teraz czytam o Lodach Ekipy, WTF?? W erze bez internetu nie było takiej głupoty.

Co ciekawe te lody ekipa, to kiepskie smakowo lody wodne, w pewnym okresie przed wakacjami były wykupywane masowo ze sklepów i ludzie jak za prl przekazywali sobie, gdzie są jeszcze dostępne :lol:
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10811
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 13:35

Medard pisze:
29-09-2021, 13:30
Co ciekawe te lody ekipa, to kiepskie smakowo lody wodne, w pewnym okresie przed wakacjami były wykupywane masowo ze sklepów i ludzie jak za prl przekazywali sobie, gdzie są jeszcze dostępne :lol:
Pamiętam jak poszedłem do osiedlowego, a z drzwi biegnie na pełnej jakaś dziewczynka lat na oko 8, nie patrząc wokół jakby ją demon gonił, i krzyczy: ,,SĄ LODY EKIPYYYYY" xD
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10223
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 13:37

Jedyne słuszne lody tego typu to Kaktus :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6831
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 13:41

Nawet ciekawy jest dalszy upadek tego i tak już gównem i kapustą śmierdzącego plebsu...Coraz głupsza muzyczka, główne źródło informacji i 'inspiracji'' to jakieś cudaki z youtube. Najfajniejsze jest to, że są ludzie, którzy wiedzą jak trafić do takiej zwierzyny i sprzedać im totalny badziew w hurtowej ilości. Wystarczy byle patyk z liściem ale dobrze rozpromowany i kupią, a nawet przepłacą. Wiem, że tak to działa chyba od początków ludzkości ale doceniam talent do interesów i znalezienia niszy :)
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 14:07

Nic zaskakującego, ani nowego. To tak samo działa w polityce. Nie mówiąc już o zabawnym towarzystwie, któremu ktoś obiecał życie po śmierci i zbija kokosy, jednocześnie srając mu do ryja. Zresztą nie od wczoraj. Jebać frajera. Najlepszy i uniwersalny marketing.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 14:44

Ech... Ale młodzież odkąd pamiętam domaga sie prawa do bycia walonymi w kapsko. I ok, ja nie muszę. Ale podejrzewam, że to jest taki dwudziestopierwszowieczny odpowiednik gówien w rodzaju Tamagotchi, ruskiej gierki w łapanie jajek czy innego badziewia, które badziewiem było od początku, jednak każdy marzył za dzieciaka, żeby takie mieć. Pewnie zaraz ise posypią gromy, że jak to "ruskie jajka badziewie, przecież to kult". No tak, kult, bo spowiła je szlachetna patyna nostalgii. Co nie zmienia faktu, że nadal to było badziewie, a te same dzieciaki, które teraz dostają małpiego rozumu na punkcie lodów Ekipy, czy tych chujanych słuchawek z AliExpressu, za 20 lat będzie się trącała łokciami ze śmiechem zaczynając zdanie od "A pamiętasz..."
Tutaj różnica jest raczej w skali zjawiska i nakładzie finanasowym, bo mechanizm wśród dzieci jest zupełnie dokładnie ten sam.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 14:48

Ten sam mechanizm obowiązuje u całkiem dorosłych i ujawnia się przy urnie wyborczej.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5410
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 15:17

Co do lodów Ekipy, było jeszcze gorzej:
https://www.dziennikwschodni.pl/magazyn ... 87807.html
to jest kurwa dramat! :facepalm:
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6831
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 15:51

''Największy szok przeżyłam jednak w osiedlowej Stokrotce. Weszło do niej trzech chłopców. Jeden trzymał w ręku papierek po lodzie. Chłopcy byli bardzo rozemocjonowani. Krzyczeli, że będą bogaci.'' - śmieję się i wymiotuję dyskretnie do szuflady :)
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10184
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 16:29

Sgt. Barnes pisze:
29-09-2021, 15:17
Co do lodów Ekipy, było jeszcze gorzej:
https://www.dziennikwschodni.pl/magazyn ... 87807.html
to jest kurwa dramat! :facepalm:
Drobnostka.
W biedrze ruszyła akcja z naklejkami na nową edycję gangu swojaków, w czasie zakupów nie moża się opędzić od amatoròw tych naklejek. Jakieś przypadkowe dziadki o nie dopytują, bo im wnuczki kazały zbierać :facepalm:
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 2033
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 17:20

Oferma pisze:
29-09-2021, 14:44
Ech... Ale młodzież odkąd pamiętam domaga sie prawa do bycia walonymi w kapsko. I ok, ja nie muszę. Ale podejrzewam, że to jest taki dwudziestopierwszowieczny odpowiednik gówien w rodzaju Tamagotchi, ruskiej gierki w łapanie jajek czy innego badziewia, które badziewiem było od początku, jednak każdy marzył za dzieciaka, żeby takie mieć. Pewnie zaraz ise posypią gromy, że jak to "ruskie jajka badziewie, przecież to kult". No tak, kult, bo spowiła je szlachetna patyna nostalgii. Co nie zmienia faktu, że nadal to było badziewie, a te same dzieciaki, które teraz dostają małpiego rozumu na punkcie lodów Ekipy, czy tych chujanych słuchawek z AliExpressu, za 20 lat będzie się trącała łokciami ze śmiechem zaczynając zdanie od "A pamiętasz..."
Tutaj różnica jest raczej w skali zjawiska i nakładzie finanasowym, bo mechanizm wśród dzieci jest zupełnie dokładnie ten sam.
Dość znaczącą różnicę w tym pokoleniu widzę w podejściu do życia i tym co jest dla nich zajebiste. Głównym źródłem zainteresowania obecnych nastolatków jest konsumpcja i siano, takie przynajmniej mam odczucia. Zero jakiegoś nawet naiwnego, ale potrzebnego, idealizmu - jedyne co ma wartość to przedmioty i to, kto ile zarabia. Czasem jak gadam sobie z ludźmi, z którymi mam zajęcia (uczę angielskiego), to mówią, że główne marzenia ich pociech to mieć dom z basenem, auto takie czy srakie, albo zarabiać tyle czy tyle. Ta Ekipa zbiera wyświetlenia filmikami pokroju "nasz ziomek ma urodziny, więc spełnimy jego marzenie kupienia tego i tego modelu drogiego auta i wyjebania go w powietrze". Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli gadam głupoty.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 18:01

DST pisze:
29-09-2021, 17:20
Oferma pisze:
29-09-2021, 14:44
Ech... Ale młodzież odkąd pamiętam domaga sie prawa do bycia walonymi w kapsko. I ok, ja nie muszę. Ale podejrzewam, że to jest taki dwudziestopierwszowieczny odpowiednik gówien w rodzaju Tamagotchi, ruskiej gierki w łapanie jajek czy innego badziewia, które badziewiem było od początku, jednak każdy marzył za dzieciaka, żeby takie mieć. Pewnie zaraz ise posypią gromy, że jak to "ruskie jajka badziewie, przecież to kult". No tak, kult, bo spowiła je szlachetna patyna nostalgii. Co nie zmienia faktu, że nadal to było badziewie, a te same dzieciaki, które teraz dostają małpiego rozumu na punkcie lodów Ekipy, czy tych chujanych słuchawek z AliExpressu, za 20 lat będzie się trącała łokciami ze śmiechem zaczynając zdanie od "A pamiętasz..."
Tutaj różnica jest raczej w skali zjawiska i nakładzie finanasowym, bo mechanizm wśród dzieci jest zupełnie dokładnie ten sam.
Dość znaczącą różnicę w tym pokoleniu widzę w podejściu do życia i tym co jest dla nich zajebiste. Głównym źródłem zainteresowania obecnych nastolatków jest konsumpcja i siano, takie przynajmniej mam odczucia. Zero jakiegoś nawet naiwnego, ale potrzebnego, idealizmu - jedyne co ma wartość to przedmioty i to, kto ile zarabia. Czasem jak gadam sobie z ludźmi, z którymi mam zajęcia (uczę angielskiego), to mówią, że główne marzenia ich pociech to mieć dom z basenem, auto takie czy srakie, albo zarabiać tyle czy tyle. Ta Ekipa zbiera wyświetlenia filmikami pokroju "nasz ziomek ma urodziny, więc spełnimy jego marzenie kupienia tego i tego modelu drogiego auta i wyjebania go w powietrze". Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli gadam głupoty.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Me_generation

Brzmi znajomo?
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
iGrinder
postuje jak opętany!
Posty: 585
Rejestracja: 26-02-2018, 18:40
Lokalizacja: South of Heaven

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 19:02

Na widły i do pieca z tym tałatajstwem.
Bloodlust...
Druglust...
Count Drugula Arise!
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 19:34

Przepraszam, że się wpierdalam, ale kto ma niby dawać przykład nieszczęsnym "dzieciaczkom" jak je często nazywacie? Opływający w dostatki kościółek z tymi zdegenerowanymi pijawami? Zawodowe kurwy i złodzieje etatowo zarządzający tym pierdolnikiem? Celebryci, którzy za pięć złotych zjedzą własne gówno? Szkoła w której od lat mowa tylko o pieniądzach? A może osobnicy, ostro strugający klasę średnią, zwani czasem starymi, którzy nierzadko pół życia mają na kredyt, a resztę w lizingu? Polecam, by uświadomić sobie, że same dziecięce marzenia o domu z basenem nie są jeszcze takie złe. Problem zaczyna się wtedy, gdy tępy opiekun nie trafi z przekazem, że może się nie udać, bo statystycznie zwykle się nie udaje, a już na pewno nie uda się bez zapierdalania.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10811
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 19:55

535 pisze:
29-09-2021, 19:34
Szkoła w której od lat mowa tylko o pieniądzach?
Co? Chyba o mitochondriach i historii sztuki gotyckiej prędzej niż o pieniądzach.
Chop wood. Carry water.
535

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 20:04

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
29-09-2021, 19:55
535 pisze:
29-09-2021, 19:34
Szkoła w której od lat mowa tylko o pieniądzach?
Co? Chyba o mitochondriach i historii sztuki gotyckiej prędzej niż o pieniądzach.
Bo myślisz, że dzieci nie zauważyły protestów nauczycieli i że w rodzinach się o tym nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 2033
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: ONKOLOGIA - Zbiór rakotwórczy II

29-09-2021, 20:10

Oferma pisze:
29-09-2021, 18:01
DST pisze:
29-09-2021, 17:20
Oferma pisze:
29-09-2021, 14:44
Ech... Ale młodzież odkąd pamiętam domaga sie prawa do bycia walonymi w kapsko. I ok, ja nie muszę. Ale podejrzewam, że to jest taki dwudziestopierwszowieczny odpowiednik gówien w rodzaju Tamagotchi, ruskiej gierki w łapanie jajek czy innego badziewia, które badziewiem było od początku, jednak każdy marzył za dzieciaka, żeby takie mieć. Pewnie zaraz ise posypią gromy, że jak to "ruskie jajka badziewie, przecież to kult". No tak, kult, bo spowiła je szlachetna patyna nostalgii. Co nie zmienia faktu, że nadal to było badziewie, a te same dzieciaki, które teraz dostają małpiego rozumu na punkcie lodów Ekipy, czy tych chujanych słuchawek z AliExpressu, za 20 lat będzie się trącała łokciami ze śmiechem zaczynając zdanie od "A pamiętasz..."
Tutaj różnica jest raczej w skali zjawiska i nakładzie finanasowym, bo mechanizm wśród dzieci jest zupełnie dokładnie ten sam.
Dość znaczącą różnicę w tym pokoleniu widzę w podejściu do życia i tym co jest dla nich zajebiste. Głównym źródłem zainteresowania obecnych nastolatków jest konsumpcja i siano, takie przynajmniej mam odczucia. Zero jakiegoś nawet naiwnego, ale potrzebnego, idealizmu - jedyne co ma wartość to przedmioty i to, kto ile zarabia. Czasem jak gadam sobie z ludźmi, z którymi mam zajęcia (uczę angielskiego), to mówią, że główne marzenia ich pociech to mieć dom z basenem, auto takie czy srakie, albo zarabiać tyle czy tyle. Ta Ekipa zbiera wyświetlenia filmikami pokroju "nasz ziomek ma urodziny, więc spełnimy jego marzenie kupienia tego i tego modelu drogiego auta i wyjebania go w powietrze". Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli gadam głupoty.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Me_generation

Brzmi znajomo?
Nie brzmi, bo nie słyszałem o tym terminie. Może to pokolenie to endemiczny gatunek kapitalizmu a Polska zaczyna wchodzić w tę fazę dopiero teraz? :)
ODPOWIEDZ