Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 08:24

Jakaś cenzura? Moją odpowiedź do rzygu pacjenta chuj strzelił.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 08:48

Lukass pisze:
01-06-2022, 08:01
O, jest kolejny mistrz, już prawie komplet. Dystansik i poczucie humoru trzynastolatka. Można i tak.
Triceratops pisze:
01-06-2022, 07:36
Dziwny swierzak, najpierw beczy jak ciota „jebac masterfula” i skomle o bana do administracji a za chwile krzyczy, ze wcale nie odchodzi i sam zdecyduje czy odejdzie albo administracja. Namawia na piwko a za chwile krzyczy, ze bimbru nie chce, wez takiego zrozum. Prwnie Corone chce pic. Teraz mamy takie pokolenie milenialnych melodramatycznych ciot. Co chwile wpada jakis nowy i drze szaty ze nie jest tak jak chcial. Szczerze mowiac jakby odeszedl to ja bym niezauwazyl, bo ja nawet nie wiedzialem, ze on tu wogole byl
Dziadzia, spokojnie. Po prostu nie Ty o tym zdecydujesz. Skoro byś nie zauważył, to po chuj jęczysz od dwóch stron? Bimbru na koncert (raczej) nie wniesiesz. Wyjdźżesz z tej swojej nory i zamiast wymyślać durne historie, posłuchaj dobrej muzyki na żywo. Albo chujowej. Zdziadziejesz za chwilę do reszty.
Spoczko tylko juz nie placz do administracji, ze taka bieda i banana chcesz. Widze, ze juz nie jebac masterfula i jednak piszesz. Plusem jest to, ze cie koncu kojarze jako jakiego placzliwego milenialsa co to piwko chce sie napic ale bimbra nie bo kwestia zaufania xd
woodpecker from space
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 09:03

empir pisze:
01-06-2022, 08:24
Jakaś cenzura? Moją odpowiedź do rzygu pacjenta chuj strzelił.
Proszę administrację o odpowiedz, bo to hujowe kasowanie postów w rozmowie jest slabe. Tak się nie robi.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10458
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 09:24

Wg logu empir nie miał żadnej resekcji. Proszę się rozejść.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 09:27

Sybir pisze:
01-06-2022, 09:24
Wg logu empir nie miał żadnej resekcji. Proszę się rozejść.
Ehh. Widziałem wczoraj swój post :/
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 09:34

Pacjent pisze:
31-05-2022, 21:34
Ten znowu powołuje się na tematy covidowe, gdzie Nicram napieprzył całe tony kłamstw, które zostały tu ponownie zacytowane i zweryfikowane przez rzeczywistość. Jak tak można uparcie kłamać jednocześnie roniąc łzy nad upadkiem forum? Obłudna pizdowatość.
W temacie covidowym (i nie tylko) Nicram jechał z tobą jak z ruską szmatą (którą jesteś).
Nicram nie może się teraz bronić więc nie wykorzystuj tego.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 09:43

empir pisze:
01-06-2022, 09:34
Pacjent pisze:
31-05-2022, 21:34
Ten znowu powołuje się na tematy covidowe, gdzie Nicram napieprzył całe tony kłamstw, które zostały tu ponownie zacytowane i zweryfikowane przez rzeczywistość. Jak tak można uparcie kłamać jednocześnie roniąc łzy nad upadkiem forum? Obłudna pizdowatość.
W temacie covidowym (i nie tylko) Nicram jechał z tobą jak z ruską szmatą (którą jesteś).
Nicram nie może się teraz bronić więc nie wykorzystuj tego.
Jeśli to podobny post do tego to faktycznie rano kolo 6:30 jeszcze byl
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 09:52

maciek z klanu pisze:
01-06-2022, 09:43
empir pisze:
01-06-2022, 09:34
Pacjent pisze:
31-05-2022, 21:34
Ten znowu powołuje się na tematy covidowe, gdzie Nicram napieprzył całe tony kłamstw, które zostały tu ponownie zacytowane i zweryfikowane przez rzeczywistość. Jak tak można uparcie kłamać jednocześnie roniąc łzy nad upadkiem forum? Obłudna pizdowatość.
W temacie covidowym (i nie tylko) Nicram jechał z tobą jak z ruską szmatą (którą jesteś).
Nicram nie może się teraz bronić więc nie wykorzystuj tego.
Jeśli to podobny post do tego to faktycznie rano kolo 6:30 jeszcze byl
Tak
Podobny bo słowo w slowo nie powtórzę.
Cieszę się, że potwierdzasz. To znaczy że nie mam zwidów.
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6685
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 10:44

Popieram. Kasowanie postów jest słabe.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2061
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:06

Sorry, ale pojebało tu już niektórych dokumentnie - raz macie problem z poziomem dyskusji, za chwilę jak się jedni z drugimi wyzywają od kurew to oburzacie się za kasowanie postów. Serio, może ustalcie sobie coś między sobą i przedstawcie to administracji. Może to być też decyzja w stylu "zamknijcie to w pizdu" albo "dajcie nam się napierdalać bez ograniczeń". Ja nie mam zdrowia i czasu łazić po wszystkich wątkach, wyszukiwać jakiejś kurwa mowy nienawiści, słać ostrzeżenia, dyskutować kto zaczął, banować na dzień, tydzień, jednym tłumaczyć, że inni mają prawo do własnych poglądów, a drugim, że powielają jakieś foliarskie bzdety.

Moja propozycja - możemy od jutra zamknąć/usunąć tematy światopoglądowe i banować każdego bez żadnego ostrzeżenia na tydzień za
1. ciągnięcie politycznych wątków w tematach nie dotyczących tego
2. nakurwianie na innych użytkowników.

Jak będzie trzeba to założymy sondę, a jak nie to tak zrobimy i tyle. Ostrzegam, że nie będę dochodził kto kogo sprowokował, kto zaczął i czyja racja jest mojsza.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:11

Kasowanie postow na forum dla doroslych ludzi pachnie conajmniej dziecinada albo jakimis dziwnymi zapedami. Posty powinny wisiec i swiadczyc o ich autorach a tu co chwile ktos ma czysta karte, co nawet zacheca dzieci do srania, bo zaraz ktos przyjdzie i im umyje dupy.Czasami czlowiek by nawet wypomnial to i owo temu i owemu a tu okazuje sie, ze przyszla pani przedszkolanka i wytarla dzieciom dupy, i teraz znowu sa czyste. Inna sprawa jest zalosne plakanie i proszenie o bany dla innych userow, to jedyna rzecz rownie zenujaca jak kasowanie postow. Oczywiscie razem z plakusianiem przez nowych, ktorzy przybyli juz dawno po odejsciu starej gwardii jak to tu kiedys bylo fajnie
woodpecker from space
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:18

Sa tez tacy co sami czyszcza swoje posty nałogowo.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:19

Olo pisze:
01-06-2022, 11:06
Sorry, ale pojebało tu już niektórych dokumentnie - raz macie problem z poziomem dyskusji, za chwilę jak się jedni z drugimi wyzywają od kurew to oburzacie się za kasowanie postów. Serio, może ustalcie sobie coś między sobą i przedstawcie to administracji. Może to być też decyzja w stylu "zamknijcie to w pizdu" albo "dajcie nam się napierdalać bez ograniczeń". Ja nie mam zdrowia i czasu łazić po wszystkich wątkach, wyszukiwać jakiejś kurwa mowy nienawiści, słać ostrzeżenia, dyskutować kto zaczął, banować na dzień, tydzień, jednym tłumaczyć, że inni mają prawo do własnych poglądów, a drugim, że powielają jakieś foliarskie bzdety.

Moja propozycja - możemy od jutra zamknąć/usunąć tematy światopoglądowe i banować każdego bez żadnego ostrzeżenia na tydzień za
1. ciągnięcie politycznych wątków w tematach nie dotyczących tego
2. nakurwianie na innych użytkowników.

Jak będzie trzeba to założymy sondę, a jak nie to tak zrobimy i tyle. Ostrzegam, że nie będę dochodził kto kogo sprowokował, kto zaczął i czyja racja jest mojsza.
Kto był 60tka? :)) znów jakieś donosy?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2061
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:33

Triceratops pisze:
01-06-2022, 11:11
Kasowanie postow na forum dla doroslych ludzi pachnie conajmniej dziecinada albo jakimis dziwnymi zapedami. Posty powinny wisiec i swiadczyc o ich autorach a tu co chwile ktos ma czysta karte, co nawet zacheca dzieci do srania
Teoretycznie tak, ale czasami to jest 2-3 strony. Pozostawianie dowodów na czyiś debilizm skończy sie tym, że prawie każdy temat utonie w ścieku.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:38

Olo pisze:
01-06-2022, 11:06
Sorry, ale pojebało tu już niektórych dokumentnie - raz macie problem z poziomem dyskusji, za chwilę jak się jedni z drugimi wyzywają od kurew to oburzacie się za kasowanie postów. Serio, może ustalcie sobie coś między sobą i przedstawcie to administracji. Może to być też decyzja w stylu "zamknijcie to w pizdu" albo "dajcie nam się napierdalać bez ograniczeń". Ja nie mam zdrowia i czasu łazić po wszystkich wątkach, wyszukiwać jakiejś kurwa mowy nienawiści, słać ostrzeżenia, dyskutować kto zaczął, banować na dzień, tydzień, jednym tłumaczyć, że inni mają prawo do własnych poglądów, a drugim, że powielają jakieś foliarskie bzdety.
Olo, ludzie z wiekiem dziwaczeja, im starsi tym bardziej zdziwaczali, widze to codziennie jak pod sklepem na wsi stare dziadki siedza na lawce, pija piwo i tez sie tak samo zachowuja. Co chwile sie dra na siebie, bluzgaja, kloca, co jakis czas wolaja wlasciciela sklepu zeby wygonil jakiegos, i to dziadki po 80 lat, niektorzy moze mlodsi ale tez wygladaja na 80 lat. Chyba , ze chcesz byc wolontariuszem i opiekowac sie zdziwaczala gromada,ale tracisz czas i energie, a glowna zasada zycia mowi, ze energie powinno sie oszczedzac a nie marnotrawic. Ja bym olal.
Olo pisze:
01-06-2022, 11:06
Moja propozycja - możemy od jutra zamknąć/usunąć tematy światopoglądowe i banować każdego bez żadnego ostrzeżenia na tydzień za
1. ciągnięcie politycznych wątków w tematach nie dotyczących tego
2. nakurwianie na innych użytkowników.

Jak będzie trzeba to założymy sondę, a jak nie to tak zrobimy i tyle. Ostrzegam, że nie będę dochodził kto kogo sprowokował, kto zaczął i czyja racja jest mojsza.
Dawaj olo, bedzie ciekawie, zobaczymy co bedzie, na chuj ci sondy, znowu asia66 wypelnie z nory zeby zaglosowac i inni "aktywni" uzytkownicy tez sie nagle zaloguja
Ostatnio zmieniony 01-06-2022, 11:40 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4730
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:39

Skoro można tu trollować i wypisywać brednie to wg mnie można też w wulgarny sposób napisać co się o delikwencie myśli.

Jeśli można tylko trollować ale nie wolno po męsku wygarnąć głupoty, ok. przyjmuję do wiadomości.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:40

Oczywiscie, ze tak. Zreszta co to dzisiaj jest trollowanie, to pojecie mocno sie zdewaluowalo.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6685
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:41

Macie ochotę to banujcie za rzucanie kurwami. Wtedy tematy nie będą rozwodnione przez oftopy i inwektywy. Spoko. Natomiast kasowanie postów to zła praktyka. Niech to wisi na forume.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:43

Nie no jesteśmy dorośli niech można i kurwami rzucać. Wolna amerykanka ;)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostrzezenia/Bany

01-06-2022, 11:46

Ja tam lubie przeklinac, to swiadczy o umilowaniu naszego jezyka co juz wspolnie z plastkiem ustalilismy dawno temu. Co innego jak ktos kurwe traktuje jak obelge i z uporem maniaka wyzywa kogos od kurew, to fakt, bywa meczace choc jednoczesnie swiadczy o intelektualnym ubostwie i zasobie slow bluzgajacego
woodpecker from space
ODPOWIEDZ