zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...
Moderatorzy: Nasum , Heretyk , Sybir , Gore_Obsessed
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17595 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
20-01-2024, 17:48
Overkill, Borknagar, Schizma i Zespół Sztylety
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17850 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
20-01-2024, 18:05
Sztachety
lys på slutten av lys
dra til helvete
piotraz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2596 Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
empir
zahartowany metalizator
Posty: 6001 Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17595 Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell
20-01-2024, 20:58
est pisze: ↑ 20-01-2024, 20:39
O rety!
ta nazwa to kabarety
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17850 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
21-01-2024, 11:53
Sznyty
O sznytach.
VIDEO
W saunie, salce gimnastycznej, robiącej na tym feście, za klubowy, te bounce'owe wrocławskie gówniaki, na moje oko by się sprawdziły. Już słyszę ten trzask dupsk kuców xd
lys på slutten av lys
dra til helvete
Mass-Turbo
w mackach Zła
Posty: 751 Rejestracja: 19-04-2017, 12:16
Lokalizacja: west mazovia
01-02-2024, 14:32
Dochodzą:
Moonspell
UFOMAMMUT
Messiah
Primordial
Messiah i Primordial chętnie obejrzę.
Moonspell pewnie też bo za szczawia lubiłem pierwsze 3 albumy.
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12576 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
01-02-2024, 14:41
Kurde, dla kogos, kto jest za mlody by zaliczyc Metalmanie, niezla okazja do nadrobienia zespolow, ktore swiecily tryumfy 25 lat temu:D Primordial SUPER, Moonspell zobacze, Ufo i Messiah praktycznie nie znam.
Find your flow
ozzy
w mackach Zła
Posty: 739 Rejestracja: 16-02-2008, 18:14
Lokalizacja: Łódź
01-02-2024, 14:59
bardzo fajny zestaw, Messiah nie widziałem nigdy, Primordial klasa, Moonspell o dziwo nie wypada też jakoś tragicznie na żywo mimo że widziałem ponad 10 lat temu ostatni raz, mam nadzieję że nic sie nie zmieniło. Ufomammut nigdy nie słyszałem ani jednego kawałka ale podobno kvlt ;p
SODOM i chuj
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17850 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
01-02-2024, 15:17
Był Conan, teraz Ufomammut (oj będzie transik, bo przecież, potrafią wykręcić taki psychoklimat, że hej). Ktoś tam dobrze kombinuje z tymi dołami. Podobuje mnie się ten kierunek. Jeszcze Dopethrone poproszę. W nabitej na maxa salce. Tym bardziej, że idzie nowe od tych patusów.
Nowe, które idzie:
VIDEO
Def metyli, jak nie było tak nie ma (i nie chodzi o jakichś emerytendefmetali bo akurat to mnie kompletnie nie interesi.)
lys på slutten av lys
dra til helvete
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 5323 Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto
01-02-2024, 15:44
Bdb ogłoszenie.
Where did we go wrong?
How did we go wrong?
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17850 Rejestracja: 10-01-2015, 15:54
16-02-2024, 14:38
Czapelek zapowiedziany. Ten niemiecki. Ten ... of Disease.
lys på slutten av lys
dra til helvete
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
16-02-2024, 14:48
Jeżeli w tym roku się wybiorę to chyba pod namiot. Nie będę musiał najebany po wsi łazić i się gubić.
Sybir
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12108 Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice
16-02-2024, 14:51
Jo, ino po Zeltplatzu.
nicram pisze: Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze: szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610 Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald
16-02-2024, 15:09
Ano, wpiedole się jakimś chujkom na nocleg XD
gelO
zahartowany metalizator
Posty: 3449 Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin
21-03-2024, 14:03
Godflesh, Anaal Nathrakh, Untervoid i Defying. Całkiem spoko.
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12576 Rejestracja: 27-08-2018, 10:24
21-03-2024, 14:20
Oooo Anaal Nathrakh chetnie zobacze. Co tu duzo gadac, zapowiada sie znowu fajna zabawa.
Find your flow