III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 16:34

Pelson pisze:
21-03-2024, 16:11
Paradoks myśli skarpetosceptycznej- NATO tak słabe, że nadaje się do malowania kredkami po asfalcie i rossija rozpierdoli ich w pył przy pierwszym kontakcie vs NATO tak potężne, że wojujemy z nim już trzeci rok o Siewieropiździeck na Ukrainie i stąd kurna nie możemy iśc do Lizbony.
ozob pisze:
21-03-2024, 15:48

Patrząc jak ruskie eliminuja drogi zachodni sprzęt na Ukrainie widać, że lekcje z widzenia w czasie rzeczywistym odrobili.
Patrząc w jakich ilościach drogi, zachodni sprzęt eliminuje kacapskie pogłowie, to jedyna korzyść dla moskowii z tego "widzenia w czasie rzeczywistym" byłaby taka, że na żywo i w kolorze oglądaliby okładanie swoich wojsk bombami z powietrza.
Gdyby oczywiście zachciało im się testować na poważnie grupę rekonstrukcyjną do spraw malowania kredkami po asfalcie.
NATO to USA. Bez nich jest to sojusz papierowy.

Z łatwością odwrócę kota ogonem. Czy Ukraina z pomocą NATO, wszyscy pisaliscie przecież, że jest to pomoc wielką, w ile miała się rozprawić z to Rosja? W tydzień lub dwa do połowy marca 2021 roku. XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 16:39

ty ale jak chcesz to sobie wierz w ruska propagandę, kto głupiemu zabroni :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10723
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 16:54

ozob pisze:
21-03-2024, 16:34
w ile miała się rozprawić z to Rosja?
Tawariszcz, jezyki wam sie myla, xaxaxa
Chop wood. Carry water.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2293
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 17:14

ozob pisze:
21-03-2024, 16:34
Pelson pisze:
21-03-2024, 16:11
Paradoks myśli skarpetosceptycznej- NATO tak słabe, że nadaje się do malowania kredkami po asfalcie i rossija rozpierdoli ich w pył przy pierwszym kontakcie vs NATO tak potężne, że wojujemy z nim już trzeci rok o Siewieropiździeck na Ukrainie i stąd kurna nie możemy iśc do Lizbony.
ozob pisze:
21-03-2024, 15:48

Patrząc jak ruskie eliminuja drogi zachodni sprzęt na Ukrainie widać, że lekcje z widzenia w czasie rzeczywistym odrobili.
Patrząc w jakich ilościach drogi, zachodni sprzęt eliminuje kacapskie pogłowie, to jedyna korzyść dla moskowii z tego "widzenia w czasie rzeczywistym" byłaby taka, że na żywo i w kolorze oglądaliby okładanie swoich wojsk bombami z powietrza.
Gdyby oczywiście zachciało im się testować na poważnie grupę rekonstrukcyjną do spraw malowania kredkami po asfalcie.
NATO to USA. Bez nich jest to sojusz papierowy.

Da, da.
To tłumaczy zapewne sraczkę słowną kloaki na wieść, że Francuzi chcą wpaść na Ukraine pomalować kredkami przy granicy z Białorusią, albo może w okolicy Odessy. Nie ma się co bać, papierowe żołnierzyki.
ozob pisze:
21-03-2024, 15:48
Z łatwością odwrócę kota ogonem. Czy Ukraina z pomocą NATO, wszyscy pisaliscie przecież, że jest to pomoc wielką, w ile miała się rozprawić z to Rosja? W tydzień lub dwa do połowy marca 2021 roku. XD
:D
Mam Ci po raz kolejny przypomnieć Twoje własne posty z tego tematu jak spuszczałeś się nad mocą armii wujka Wołodii vel "genialnego stratega", która miała przeorać Ukrainę jak tylko złapie oddech po pierwszej zadyszce i mordobiciu pod Kijowem? Raczej nikt trzeźwy nie głosił spacerka dla Ukraińców, w stopniu takim, jakim Ty głosiłeś coś dokładnie przeciwnego na korzyść moskowii.
Już przemilczę fakt, że nie wiem skąd tu się bierze rok 2021.

Nie wiem kogo wrzucasz do tego zbiorowego adwersarza, ale ewidentne było dla tych co choć trochę znają temat, że pomoc przekazywana była w stopniu wystarczającym na kontynuowanie walk i zadawanie kacapi bolesnych strat, ale nie pełnoprawne, militarne zwycięstwo, w dodatku szybko. Dawano po trochu, homeopatycznie, zwabiając genialnego stratega w pułapkę ułudy, że mu się ten konflikt uda wygrać niewielkim kosztem.
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1262
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 17:40

Że tak zacytuję za Wiesławcem
Obrazek
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:11

Pelson pisze:
21-03-2024, 17:14
ozob pisze:
21-03-2024, 16:34
Pelson pisze:
21-03-2024, 16:11
Paradoks myśli skarpetosceptycznej- NATO tak słabe, że nadaje się do malowania kredkami po asfalcie i rossija rozpierdoli ich w pył przy pierwszym kontakcie vs NATO tak potężne, że wojujemy z nim już trzeci rok o Siewieropiździeck na Ukrainie i stąd kurna nie możemy iśc do Lizbony.

Patrząc w jakich ilościach drogi, zachodni sprzęt eliminuje kacapskie pogłowie, to jedyna korzyść dla moskowii z tego "widzenia w czasie rzeczywistym" byłaby taka, że na żywo i w kolorze oglądaliby okładanie swoich wojsk bombami z powietrza.
Gdyby oczywiście zachciało im się testować na poważnie grupę rekonstrukcyjną do spraw malowania kredkami po asfalcie.
NATO to USA. Bez nich jest to sojusz papierowy.

Da, da.
To tłumaczy zapewne sraczkę słowną kloaki na wieść, że Francuzi chcą wpaść na Ukraine pomalować kredkami przy granicy z Białorusią, albo może w okolicy Odessy. Nie ma się co bać, papierowe żołnierzyki.
ozob pisze:
21-03-2024, 15:48
Z łatwością odwrócę kota ogonem. Czy Ukraina z pomocą NATO, wszyscy pisaliscie przecież, że jest to pomoc wielką, w ile miała się rozprawić z to Rosja? W tydzień lub dwa do połowy marca 2021 roku. XD
:D
Mam Ci po raz kolejny przypomnieć Twoje własne posty z tego tematu jak spuszczałeś się nad mocą armii wujka Wołodii vel "genialnego stratega", która miała przeorać Ukrainę jak tylko złapie oddech po pierwszej zadyszce i mordobiciu pod Kijowem? Raczej nikt trzeźwy nie głosił spacerka dla Ukraińców, w stopniu takim, jakim Ty głosiłeś coś dokładnie przeciwnego na korzyść moskowii.
Już przemilczę fakt, że nie wiem skąd tu się bierze rok 2021.

Nie wiem kogo wrzucasz do tego zbiorowego adwersarza, ale ewidentne było dla tych co choć trochę znają temat, że pomoc przekazywana była w stopniu wystarczającym na kontynuowanie walk i zadawanie kacapi bolesnych strat, ale nie pełnoprawne, militarne zwycięstwo, w dodatku szybko. Dawano po trochu, homeopatycznie, zwabiając genialnego stratega w pułapkę ułudy, że mu się ten konflikt uda wygrać niewielkim kosztem.
Dopiero co ci wklejam twoje posty, gdzie twierdziłeś, że ruskie imploduja za tydzień, dwa, miesiąc. Jaka trzeba być zakłamana kurwa żeby się teraz wybielać. Wiem, że cię boli to jak cię rzeczywistości przeorała w dupsko własnej nieomylności. XD

Ja pisałem, że ruskie były o włos od wygranej pod Kijowem, że wówczas mogło się to wszystko inaczej potoczyć, ale skoro Ukraina wytrwała, to wojna będzie długa i ruskie nie zostaną zmieceni w tydzień o ile wogole, bo zasobami ludzkimi przewyższają Ukraińców. To tak dla porządku. (:

Teraz widzę będzie grzansko mitycznymi Francuzami. Najpierw niech tak dojadą żabojady.

Tutaj jeszcze poruszę jedna kwestie, która tak rozpaliła jechanie na ręcznym na forume. Ruskie miały się wściec bo nie będą mogli robić zakupów i przez to obala Putina. Rzeczywistość jak zwykle pokazała sprawdzam.



XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:30

no faktycznie wielkie zwycięstwo kacapy nadal mogą kupować amerykańskie produkty - ty jesteś serio tak głupi czy po prostu jesteś ruskiem ? :D
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:31

Twierdzili tu na forume, że brak zakupu nowego smartfona spowoduje kolejna rewolucje w Rosji. XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:39

ale powiem ci, że ilością copium przescigasz ruskie trolle w wielu miejscach w internecie. W związku z tym mam następujący wniosek - albo walisz z jakiejs trollfarmy spod moskfy używając translatorów (czasami ci się jebnie i ci wskakuje dziwna niepolska składnia) - czyli jesteś takim prawdziwym kacapem, wtedy nie dziwi mnie twoja gorliwość w ssaniu pały fiutinowi. Albo jesteś faktycznie emigracyjna sierota, która nienawidzi Polski i życzy jej jak najgorzej - tylko czemu w takim razie zapierdalajac na obczyźnie nie skupisz się na tej obczyźnie? No i skąd ta miłość do ruskich ? Skąd to ciągle wyśmiewanie Europy i świata zachodniego? To dlaczego mieszkasz na zachodzie? Dlaczego nie kierunek obsrana rosja? :)
Ozobo uczysz się ruskiego? Umiesz w bukwy? :D może sobie popiszemy cyrylica? :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:47

Rosja to piękny kraj. Byłem kilkukrotnie. W 2025 planuje odwiedzić Pekin ewentualnie Hong Kong. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:47

wszystko jasne, nie mam więcej pytań :D
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:48

Wszystko za przelewy z Moskwy rzecz jasna.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 19:50

wyobrażam sobie :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 20:24

Trupek spierdolił, bo nie chce bronić Bałtów, ale już uważa, że NATO będzie bronić Polski. XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 20:29

no ale nikogo nie będzie trzeba bronić bo kacapy tam nawet nie dotrą. Zrozum, że zostaną rozjebani w drobny mak z powietrza :)
słyszałeś o bitwie pod khasham w Syrii w 2018r ? Proponuje sobie poczytać jak by to wyglądało :) oczywiście jak ci oficer prowadzący pozwoli, bo niestety tzw ruscy kontraktorzy słabo tam wypadli :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2634
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 20:48

Na pewno Rosja jeden cel osiągnęła. Ukraina nie wstąpi do NATO w najbliższym czasie, może nawet nigdy. Kosztem tysięcy zabitych? Kogo to obchodzi....
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14892
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 20:57

Ozob, NATO - srato. Papierowy sojusz. Na co to komu. A weź powiedz lepiej, zakładając taki scenariusz że jakimś cudem prewencyjnie kraje europejskie tworzą nową strukturę, sojusz, wyłączony z zasad NATO i wjezdzaja wielkiej Rosji w kakao z kilku stron. Wspierani rzecz jasna przez Ukrainę, która ma duże doświadczenie bojowe z orkami.

Moje pytanie brzmi jakie kraje wespra Rosję? Co gwarantują jej sojusze wojskowe i czy są to sojusze realne czy papierowe?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 21:12

mistrzsardu pisze:
21-03-2024, 20:48
Na pewno Rosja jeden cel osiągnęła. Ukraina nie wstąpi do NATO w najbliższym czasie, może nawet nigdy. Kosztem tysięcy zabitych? Kogo to obchodzi....
kacapy osiągnęły ten cel dawno temu dając Ukrainie "gwarancję" bezpieczeństwa za arsenal nuklearny, no ale niestety tyle warte słowo kacapa :)
więc obecnie osiągnęli wręcz odwrotny skutek, no ale przecież wszyscy doskonale wiemy jakie były przyczyny inwazji na Ukrainę, więc po co wy się chłopaki nadal oszukujecie?
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10723
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 21:15

Mogę potwierdzić, że na Pikabu ruscy jednak trochę obsrani tymi Francuzami na Ukrainie - rozumieją, że to eskalacja i kolejny krok, co niektórzy piszą znowu o bombach atomowych, ale inni im odpisują, że sami w to nie wierzą. Piszą też, że Francuzi powinni stać się priorytetowym celem, by odstraszyć innych (na razie chyba nie zadziałało).
Chop wood. Carry water.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: III Wojna Światowa

21-03-2024, 21:27

sprawa jest wbrew pozorom prosta. Można pizgac z Francuzów i macrona ale później należy spojrzeć na fakty. Fakt 1 - Francja jest potentatem na rynku handlu bronią. Fakt 2 - Francja ma własny arsenał nuklearny. Fakt 3 - Francja została wychujana z Afryki przez zaniedbanie polityki postkolonialnej w ostatnich latach. Fakt 4 - Macron wyczuł moment - musi przysłonić porażkę w Afryce i szuka nowego siłowego miejsca dla Francji - niespodzianka, Niemcy okazali się być rozmontowanymi przez ruska agenturę pizdami, jest miejsce na militarne przywództwo Francji w Europie. Fakt 5 - uk jest poza Unią, więcej miejsca dla Francji
Fakt 6 - to druga kadencja macrona. Fakt 7 - macron wyczuł blef putina i zaczął w niego tymczasem napierdalac z otwartej. To nie jest dobra perspektywa dla ruskich. Tym bardziej, że macron nie musi się już martwić o kolejną kadencję.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
ODPOWIEDZ