ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
09-01-2025, 09:15
Od kilku dni na spółę z trójką Obscenity robi ten album za powerplaya.
-
DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3290
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
-
wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
-
Sybir
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 12108
- Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
- Lokalizacja: Voivodowice
09-01-2025, 12:07
est pisze:
Od kilku dni na spółę z trójką Obscenity robi ten album za powerplaya.
Bdb.

nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
-
piotraz
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 2596
- Rejestracja: 01-04-2011, 11:14
09-01-2025, 12:18
Sybir pisze: ↑09-01-2025, 12:07
est pisze:
Od kilku dni na spółę z trójką Obscenity robi ten album za powerplaya.
Bdb.
Nie powiem, 20 sekund zajęło mi rozczytanie, żeby włączyć. Słuchamy!!!
-
wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
-
Herne the Hunter
- postuje jak opętany!
- Posty: 433
- Rejestracja: 20-12-2009, 02:26
- Lokalizacja: Poznań
09-01-2025, 17:58
DST pisze: ↑09-01-2025, 10:22
^^^ Dawno nie słuchałem. Zło absolutne.
Co to jest to najwyżej?
Conan! What is best in life? Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women
-
DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3290
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
09-01-2025, 18:07
Herne the Hunter pisze: ↑09-01-2025, 17:58
DST pisze: ↑09-01-2025, 10:22
^^^ Dawno nie słuchałem. Zło absolutne.
Co to jest to najwyżej?
Deathspell Omega "Mass Grave Aesthetics"
-
Herne the Hunter
- postuje jak opętany!
- Posty: 433
- Rejestracja: 20-12-2009, 02:26
- Lokalizacja: Poznań
09-01-2025, 18:09
Okładka tak mało opatrzona, że nie pomyślałbym. Dawno nie słuchałem....
Conan! What is best in life? Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
-
SamborWilk
- w mackach Zła
- Posty: 961
- Rejestracja: 02-09-2015, 12:00
-
wonsz
- zahartowany metalizator
- Posty: 3807
- Rejestracja: 18-02-2018, 14:59
-
Triceratops
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 18981
- Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
- Lokalizacja: Impossible Debility
09-01-2025, 20:37
woodpecker from space
-
DST
- rasowy masterfulowicz
- Posty: 3290
- Rejestracja: 23-12-2010, 23:02
09-01-2025, 20:56
Herne the Hunter pisze: ↑09-01-2025, 18:09
Okładka tak mało opatrzona, że nie pomyślałbym. Dawno nie słuchałem....
Polecam wrócić. Ten motyw z chórami (?) w środku jest jednym z najbardziej upiornych momentów w ich dyskografii.
-
Nasum
- Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
- Posty: 16688
- Rejestracja: 21-01-2011, 11:12
09-01-2025, 21:02
est pisze: ↑09-01-2025, 18:49
Oooo, posłucham sobie, dawno nie odtwarzana.
-
est
- mistrz forumowej ceremonii
- Posty: 10610
- Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
- Lokalizacja: Trockenwald
09-01-2025, 21:40
Nasum pisze: ↑09-01-2025, 21:02
est pisze: ↑09-01-2025, 18:49
Oooo, posłucham sobie, dawno nie odtwarzana.
Świetna. Dzisiaj leciała też trójka, ale to właśnie dwójka jest moją ulubioną. A zaczęło się od Noxis gdzie doszukałem się podobieństw do Cryptopsy i w rozmowie z serdecznym kolegą zaczęliśmy się zastanawiać gdzie jeszcze słychać echa Cryptopsy z okresu 2-4 płyty i od razu przypomniałem sobie o Abnormality.