Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:25

Obrazek
Dead Molestation demo 1992, Excoriate
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12569
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:40

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze w drodze ostatnia kaseta tego roku - Judas Christ. Brakuje mi trochę "Skeleton Skeletron", które, wstyd przyznać, zbiło mi się w głowie w jedno z "A Deeper Kind of Slumber" i nie bylem długi czas świadomy jego braku:-)
Find your flow
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:48

Rejwan pisze:
13-01-2025, 17:39
Obrazek
Zawsze mnie fascynowala ta okladka, gapilem sie na nia jak szpak w pizde, jest kurwa mroczna i niesamowita ale chuj tak naprawde chuj wie dlaczego. w wydaniu wtedy oczywiscie TAKT byla dodatkowo zielono zolta i patrzylem sie na nia, bo byla zupelnie inna niz wszystko dotychczas, Nie bylo potworow ani toporow tylko jakis dziadek. Na zespol wpadlem przypadkiem jak u Vanessy w Headbangers Ball puscila Future Tense (potem lecialo Aversion) i kurwa nigdy nie slyszalem wczesniej tak sterylnie perfekcyjnego brzmienia choc jako wrog heavy metalu wychowany na The Cure, The Clash i italo disco nie znosilem pedalskich wyjcow pokroju Kiskego i Dickinsona, to ten typek mial dosc specyficzny glos i chuj wie dlaczego mnie jakos pociagal. No i basista rozpierdalal sytuacje. A potem jak zalozyli Allegro to odbyla sie jedna z najbardziej epicich owczesnych bitew gdzie bral udzial legendarny Tothmeh, Marcus75 i stalem sie posiadaczem kurwa obu plyt Sanctuary za obledna owczesnie kwote 177 za sztuke. Piekny to byl czas i wspominam go z lezka w oku. Dzis kurwa bez roznicy czy kupujesz kanapke w Zabce czy plyte w jebanym Empolu, jeden chuj tak naprawde.
Jim Sheppard full shatnzun a Sean Blosl zupelnie niedawno polegl.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:52

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
17-01-2025, 21:40
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze w drodze ostatnia kaseta tego roku - Judas Christ. Brakuje mi trochę "Skeleton Skeletron", które, wstyd przyznać, zbiło mi się w głowie w jedno z "A Deeper Kind of Slumber" i nie bylem długi czas świadomy jego braku:-)
Mam nowe, zafoliowane xD
woodpecker from space
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12569
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:56

...Ale dlaczego zafoliowane?
Find your flow
Awatar użytkownika
Rejwan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2090
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:57

Triceratops pisze:
17-01-2025, 20:41

Najlepszy kawalek Nevermore, nie zapraszam do dyskusji
jeden z lepszych napewno, tych ostatnich :D ale takich bangerow to mieli whuj np. Heart Collector, River Dragon Has Come, Who Decides itp., Dreamin neon black całkościowo jest wielki
Triceratops pisze:
17-01-2025, 21:48
Rejwan pisze:
13-01-2025, 17:39
Obrazek
Zawsze mnie fascynowala ta okladka, gapilem sie na nia jak szpak w pizde, jest kurwa mroczna i niesamowita ale chuj tak naprawde chuj wie dlaczego. w wydaniu wtedy oczywiscie TAKT byla dodatkowo zielono zolta i patrzylem sie na nia, bo byla zupelnie inna niz wszystko dotychczas, Nie bylo potworow ani toporow tylko jakis dziadek. Na zespol wpadlem przypadkiem jak u Vanessy w Headbangers Ball puscila Future Tense (potem lecialo Aversion) i kurwa nigdy nie slyszalem wczesniej tak sterylnie perfekcyjnego brzmienia choc jako wrog heavy metalu wychowany na The Cure, The Clash i italo disco nie znosilem pedalskich wyjcow pokroju Kiskego i Dickinsona, to ten typek mial dosc specyficzny glos i chuj wie dlaczego mnie jakos pociagal. No i basista rozpierdalal sytuacje. A potem jak zalozyli Allegro to odbyla sie jedna z najbardziej epicich owczesnych bitew gdzie bral udzial legendarny Tothmeh, Marcus75 i stalem sie posiadaczem kurwa obu plyt Sanctuary za obledna owczesnie kwote 177 za sztuke. Piekny to byl czas i wspominam go z lezka w oku. Dzis kurwa bez roznicy czy kupujesz kanapke w Zabce czy plyte w jebanym Empolu, jeden chuj tak naprawde.
Jim Sheppard full shatnzun a Sean Blosl zupelnie niedawno polegl.
ja w gimbazie poznałem przez stronke powermetal.zone i tez kupilem na allegro xD
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11505
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 21:59

Triceratops pisze:
17-01-2025, 21:48
Rejwan pisze:
13-01-2025, 17:39
Obrazek
Zawsze mnie fascynowala ta okladka, gapilem sie na nia jak szpak w pizde, jest kurwa mroczna i niesamowita ale chuj tak naprawde chuj wie dlaczego. w wydaniu wtedy oczywiscie TAKT byla dodatkowo zielono zolta i patrzylem sie na nia, bo byla zupelnie inna niz wszystko dotychczas, Nie bylo potworow ani toporow tylko jakis dziadek. Na zespol wpadlem przypadkiem jak u Vanessy w Headbangers Ball puscila Future Tense (potem lecialo Aversion) i kurwa nigdy nie slyszalem wczesniej tak sterylnie perfekcyjnego brzmienia choc jako wrog heavy metalu wychowany na The Cure, The Clash i italo disco nie znosilem pedalskich wyjcow pokroju Kiskego i Dickinsona, to ten typek mial dosc specyficzny glos i chuj wie dlaczego mnie jakos pociagal. No i basista rozpierdalal sytuacje. A potem jak zalozyli Allegro to odbyla sie jedna z najbardziej epicich owczesnych bitew gdzie bral udzial legendarny Tothmeh, Marcus75 i stalem sie posiadaczem kurwa obu plyt Sanctuary za obledna owczesnie kwote 177 za sztuke. Piekny to byl czas i wspominam go z lezka w oku. Dzis kurwa bez roznicy czy kupujesz kanapke w Zabce czy plyte w jebanym Empolu, jeden chuj tak naprawde.
Jim Sheppard full shatnzun a Sean Blosl zupelnie niedawno polegl.

ta ścieżka leśna, kilka lat puźnij fascynowała...tesz"Zawsze mnie fascynowala ta okladka, gapilem sie na nia jak szpak w pizde, jest kurwa mroczna i niesamowita ale chuj tak naprawde chuj wie dlaczego"
Obrazek
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12569
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 22:05

SODOMOUSE pisze:
17-01-2025, 21:59

ta ścieżka leśna, kilka lat puźnij fascynowała...tesz"Zawsze mnie fascynowala ta okladka, gapilem sie na nia jak szpak w pizde, jest kurwa mroczna i niesamowita ale chuj tak naprawde chuj wie dlaczego"
Obrazek
Heh, dzisiaj jak sobie odświeżyłem "Until the light takes us" to z nowej perspektywy mam wrażenie, że Varg był wśród tamtejszych bohaterów jedynym, który potrafił wypowiedzieć się składnie a nawet ciekawie;) Reszta to różne stopnie niepełnosprawności społecznej, tak jak ja.
Find your flow
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 22:28

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
17-01-2025, 21:56
...Ale dlaczego zafoliowane?
Bo nowe. w srodku jest powietrze z roku 1993. Pewnie starsze od niektorych na forume
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1212
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 22:45

Obrazek
szczylun
rasowy masterfulowicz
Posty: 2546
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

17-01-2025, 22:52

Obrazek
Obrazek
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10610
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 08:36

Zaraziliście mnie tym gęganiem o Nevermore i raz po raz coś sobie zapodaję. Wspaniały zespół to był.



Pewnie już o tym pisałem kiedyś: w drugiej części solówki mamy cytat z jednego ze sztandarowych hitów pewnych sławnych najebańców. Bardzo fajny zresztą bo, jak mniemam, zupełnie przypadkowy i nieświadomy. Wspaniały zespół.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 4330
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 10:53


troche Operation Ivy (mniej), troche wczesnego Rancid (wiecej), fajne.

Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3288
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 11:34

Obrazek

Płyta tektoniczna, używając forumowej nomenklatury.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12569
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 12:55

Triceratops pisze:
17-01-2025, 22:28
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
17-01-2025, 21:56
...Ale dlaczego zafoliowane?
Bo nowe. w srodku jest powietrze z roku 1993. Pewnie starsze od niektorych na forume
To jeszcze bardziej niezwykłe, bo sam album wyszedł w 1999
Find your flow
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18981
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 13:03

Pewnie wpompowali ze starych kaset, innego wytlumaczenia nie widze ¯\_(ツ)_/¯

Pisalem ogolnie o fotce a nie tym czego nie ma
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1070
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 13:12

Obrazek
Awatar użytkownika
masterful
weteran forumowych bitew
Posty: 1685
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5

18-01-2025, 14:15

Kiedy śmieszne rapujące prosiaczki chcą grać slamming death metal.

ODPOWIEDZ