nowa GRECKA SCENA - renesans

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

30-01-2025, 11:38

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
30-01-2025, 11:02
trup pisze:
29-01-2025, 22:29
A NIE WIEDZIALEM....
Tylko nigdzie nie ma. :-)
Ta pierwsza chyba jest na Amazonie? Tak z głupa pomyślałem że bym coś takiego poczytał, wygooglalem green black metal book i zdziwiłem się. Jeśli kiedyś kupię i przeczytam to pożyczę Ci pocztowo
A... to Green nie Greece? 🤔
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

30-01-2025, 11:47

Lol głupia autokorekta
Find your flow
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

30-01-2025, 11:52

W każdym razie... chyba sobie sprawie.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4516
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

30-01-2025, 12:54

Również mnie ta publikacja interesuje
Awatar użytkownika
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2573
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

18-02-2025, 18:46

Czwarty album Dizziness. Wydawca LSS.

Awatar użytkownika
Asia Tuchaj-Bejowicz
postuje jak opętany!
Posty: 653
Rejestracja: 19-02-2018, 08:52

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

18-02-2025, 21:44

knaar pisze:
18-02-2025, 18:46
Czwarty album Dizziness. Wydawca LSS.

Całkiem przyjemne
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

19-02-2025, 17:48

Ciekawa nazwa

Obrazek
Find your flow
C//A
w mackach Zła
Posty: 896
Rejestracja: 14-01-2024, 14:45

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

19-02-2025, 18:59

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
19-02-2025, 17:48
Ciekawa nazwa

Obrazek
Brzmi jakby któś z chciał nawiązać do "Mdłości" Sartre'a, ale tłumaczył przez Google translate...
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

24-04-2025, 16:11

Chyba nikt o tym nie pisal, a wydaje mi sie to ciekawe - Zeratus - okladka z Siemiradzkiego. W skladzie na wokalu Stephan z Varathron i Bill Eil z Soulskinner (nie znam).

Obrazek
Find your flow
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 4392
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

04-05-2025, 20:19

najnowszy ACHERONTAS
Αχέροντας - Νekyia: The Necromantic Patterns



na razie fizycznych nośników niet i chuj wi kiedy bedom
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

04-05-2025, 20:36

O, czyżby kolejne Cult of Fire?
Z ciekawostek z dupy to koleżanka z Grecji powiedziała, że zna się z ludźmi z Acherontas, ale wymówiła to w taki sposób, że musiałem kilka razy prosić o powtórzenie - Aszerondas.
Find your flow
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

04-05-2025, 22:14

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
24-04-2025, 16:11
Chyba nikt o tym nie pisal, a wydaje mi sie to ciekawe - Zeratus - okladka z Siemiradzkiego. W skladzie na wokalu Stephan z Varathron i Bill Eil z Soulskinner (nie znam).

Obrazek
Pisał. I nazywają się ZARATUS
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

04-05-2025, 22:15

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
04-05-2025, 20:36
O, czyżby kolejne Cult of Fire?
Z ciekawostek z dupy to koleżanka z Grecji powiedziała, że zna się z ludźmi z Acherontas, ale wymówiła to w taki sposób, że musiałem kilka razy prosić o powtórzenie - Aszerondas.
Ale znacznik ich jeszcze jako Stutthof czy już jako Aszerondaz?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

04-05-2025, 22:35

Chyba znała ich od dawna bo to starsza pani muzyk z klimatów;) a pisownia Zaratus tlumaczy dlacego nie znalazłem
Find your flow
bartwa

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

10-05-2025, 20:01

Po norwesku brzmi ta Grecja. Bardzo dobre. Znakomite wręcz. Jak Norwegia z początku lat 90-tych, ale nie kopia. Greki potrafio w muzyke:

Awatar użytkownika
Destro
postuje jak opętany!
Posty: 360
Rejestracja: 15-09-2015, 10:16

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

10-05-2025, 20:34

bartwa pisze:
10-05-2025, 20:01
Po norwesku brzmi ta Grecja. Bardzo dobre. Znakomite wręcz. Jak Norwegia z początku lat 90-tych, ale nie kopia. Greki potrafio w muzyke:

Nowa dużo lepsza 🤘🔥

bartwa

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

10-05-2025, 20:43

Destro pisze:
10-05-2025, 20:34


Nowa dużo lepsza 🤘🔥

Dzięki! Nie wiedziałem, że jest nowa. Zaraz odpalam :wink:

Tak na gorąco, to "perka" trochę wkurwia. Nawet bardziej niż trochę. Pozostanę przy poprzedniej.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

27-05-2025, 12:38

Trup, wiesz w ogole ze Yoth Iria bedzie grala w Warszawie?
Find your flow
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

27-05-2025, 13:00

Wiem. I się wybieram. Choćby z ciekawości i szacunku dla Mutilatora.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12577
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: nowa GRECKA SCENA - renesans

27-05-2025, 13:43

trup pisze:
27-05-2025, 13:00
Wiem. I się wybieram. Choćby z ciekawości i szacunku dla Mutilatora.
Patrzylem sobie dzisiaj koncerty w Grecji czy byloby cos super ciekawego, bo jakby bylo to moglbym w sumie poleciec, i wlasnie to odkrylem. Ciekawe bardzo chociaz we wtorek jechac to troche trudne.
Find your flow
ODPOWIEDZ