ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Album roku 2007 to:

INFERNAL WAR "Redesekration"
16
12%
DEATHSPELL OMEGA "Fas - Ite, Maledicti, in Ignem Aeternum"
30
23%
MAYHEM "Ordo Ad Chao"
22
17%
ENTOMBED "Serpent Saints - The Ten Amendments"
24
19%
NEUROSIS "Given To The Rising"
5
4%
WATAIN "Sworn To The Dark"
9
7%
MARDUK "Rom 5:12"
13
10%
REVELATION OF DOOM "Shemhamforash"
10
8%
 
Liczba głosów: 129
jesterSS

29-12-2007, 14:00

To niech już będzie Entombed, skoro dobór płyt jest tak skandaliczny.
Awatar użytkownika
bloodwritten
rozkręca się
Posty: 78
Rejestracja: 12-05-2004, 12:31
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno
Kontakt:

29-12-2007, 15:18

Brak Candlemass, brak Symphony X...brak Exodus... i na co ja mam głosować ? Chyba na Mayhem...
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

29-12-2007, 15:24

brak Symphony X
To nie to forum, man.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Max_Disgruntled
w mackach Zła
Posty: 747
Rejestracja: 10-08-2005, 10:20

29-12-2007, 16:33

antigod pisze:
brak Symphony X
To nie to forum, man.
No racja, to nie to forum... co kiedyś.
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1384
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

30-12-2007, 13:16

Gdzie sie podziali glosujacy na Infernal War? Przyszlo opamietanie?
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 5019
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

30-12-2007, 13:18

Napierdalają dalej "Redesekration" a nie gadają o pierdołach.
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5447
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

30-12-2007, 14:06

Oglądają Cartoon Network. ;)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

30-12-2007, 14:38

oczywisty głos na "redesekration", po obejrzeniu Johnny'ego Bravo:-)
NECRO SKINS SOCIETY
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1619
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28

30-12-2007, 18:04

Brakuje moich 5 faworytów, a z tego, co jest, to jednak Entombed. Właściwie powinienem zagłosować na DsO, ale mi się przejadło. Z drugiej strony, jeśli Entombed słuchałbym tyle razy co DsO, to w ogóle by mnie zemdliło. Ale cóż, niech będzie Entombed.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

30-12-2007, 18:42

Ja sie tylko zastanawiam ,czemu nie ma na tej liscie nowego Nifelheim !!??!!
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7969
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

30-12-2007, 18:47

Chyba w momencie tworzenia pierwszej listy, nie było jeszcze tej płyty. Albo mi sie coś pojebało...
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

30-12-2007, 19:05

Ale chyba zdajecie sobie sprawę , ze ona jest co najmniej w pierwszej trójce ?
Awatar użytkownika
Sothis
rozkręca się
Posty: 58
Rejestracja: 06-09-2005, 13:13
Lokalizacja: Górny Ślonsk

30-12-2007, 19:20

z tego co zostało tylko Entombed
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

30-12-2007, 20:31

bes sęsu ta ankieta, gdzie nowy PRIMORDIAL?
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Awatar użytkownika
Brązowy Jenkin
w mackach Zła
Posty: 776
Rejestracja: 09-07-2004, 10:35

30-12-2007, 21:08

Wybór pozostał mały. Infernal War zaraz potem Entombed i Marduk. Reszty własciwie nie słyszałem, nie licząc pojedynczych pobierznych przesłuchań (Watain i Mayhem).
Ostatnio zmieniony 30-12-2007, 23:20 przez Brązowy Jenkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

30-12-2007, 23:16

Major pisze:Infernal War zaraz potem Entombed iMarduk. Reszty włąsciwie nie słyszałem, nie licząc pojedynczych pobierznych przesłuchań (Watain i Mayhem).
Jeszcze pamiętam jak w maju pisałeś ,ze nowy Mayhem , cie pozamiatał :)

Skoro jest IW to powinno tez być nowe Dimmu , przecież to ta sama dawka melodyjności tylko z klawiszami.
Awatar użytkownika
Brązowy Jenkin
w mackach Zła
Posty: 776
Rejestracja: 09-07-2004, 10:35

30-12-2007, 23:20

LOL, chyba mnie z kims pomyliłeś.
Drugiego zdania nawet nie skomentuję, btw ostatni mój kontakt z DB to okolice roku 1997 8)
Ostatnio zmieniony 30-12-2007, 23:47 przez Brązowy Jenkin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

30-12-2007, 23:27

NifelheiM pisze:Skoro jest IW to powinno tez być nowe Dimmu , przecież to ta sama dawka melodyjności tylko z klawiszami.
No moze bez przesady?
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

30-12-2007, 23:33

Kiedyś przeczytałem w wywiadzie wypowiedz jakiegoś bm muzyka , ze jest w chuj kapel o chuj wie jak extremalnych poglądach a muzyce równie melodyjnej co nowe dimmu borgir , i nie trudno sie z nim nie zgodzić , skoro to jest kapela nr1 w Polsce to ja nie mam ochoty poznawać tych słabszych, dzisiejszy metal jest ciotowato lekki i melodyjny, nawet najsurowsze klony darkthrona kopią w morde z siłą nieporównywalnie słabszą niz płyty DT z przed 96 r.
W tym roku nie wyszła w BM , żadna naprawdę extremalna i zła płyta (Nifelheim i Shining nie licze bo to troche inna bajka)
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 5019
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

30-12-2007, 23:38

Infernal War i Impiety rozdali karty w tej dziedzinie.
PENIS METAL
ODPOWIEDZ