ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Album roku 2007 to:

INFERNAL WAR "Redesekration"
16
12%
DEATHSPELL OMEGA "Fas - Ite, Maledicti, in Ignem Aeternum"
30
23%
MAYHEM "Ordo Ad Chao"
22
17%
ENTOMBED "Serpent Saints - The Ten Amendments"
24
19%
NEUROSIS "Given To The Rising"
5
4%
WATAIN "Sworn To The Dark"
9
7%
MARDUK "Rom 5:12"
13
10%
REVELATION OF DOOM "Shemhamforash"
10
8%
 
Liczba głosów: 129
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 17:27

No tu racja, aby skumać że Necromantia to nie gówno, trzeba trochę uchylić klapki.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 17:56

So_It_Is_Done pisze:
Nif pisze:
So_It_Is_Done pisze:Co cie tak rozbawiło misiu?
Kubuniu wymieniłeś same wtórne płyty 2-3 ligi (poza PdH) bez których BM nic by nie stracił.
To znaczy, że o żadnym lub o prawie żadnym z tych albumów nie masz pojęcia. Tym bardziej o PDH, bo to w większości ambientowy album.

2 z nich mam, Janvs sobie odpuściłem, reszty słuchałem. a o PdH nie pisałem bo łykam wszystko co ten gosc nagrał nawet ambient.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 18:06

To tym gorzej jak znasz i nie ogarniasz.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 20:49

Nie ma co ogarniać, prosta muza na 1 raz.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8402
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 20:56

jesli chodzi o ankiete to;
Obrazek
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Maria Konopnicka

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 23:38

Drone pisze:Zobaczcie, minęły trzy lata, a "Serpent Saints" ENTOMBED, które wygrało tę sondę, dzisiaj jest najsłabszym albumem spośród tych uczestniczących w głosowaniu. Jak niemożliwie szybko zestarzała się ta płyta.
Ta płyta od samego początku nie zachwycała. Dziwiłem się dlaczego oceniano ją tutaj aż tak wysoko.
Awatar użytkownika
Hatefire
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12003
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 23:40

To bardzo dobra płyta. Czy najlepsza czy siódma w danym roku to jałowa dyskusja.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Maria Konopnicka

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 23:43

twoja_stara_trotzky pisze: przynajmniej 3, jak nie 4, są słabsze od SS ;)
ja troszeczkę niżej oceniłbym tylko REVELATION OF DOOM


INFERNAL WAR Redesekration 4,5/6
DEATHSPELL OMEGA Fas - Ite, Maledicti, in Ignem Aeternum 6/6
MAYHEM Ordo Ad Chao 5,5/6
ENTOMBED Serpent Saints 3,5/6
NEUROSIS Given To The Rising 5,5/6
WATAIN Sworn To The Dark 4/6
MARDUK Rom 5:12 4,5/6
REVELATION OF DOOM Shemhamforash 3/6

tak to wygląda
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5447
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

19-03-2011, 23:50

"Shemhamforash" 5,5/6
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Arisowicz
w mackach Zła
Posty: 788
Rejestracja: 27-06-2009, 01:48

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 00:02

IRONMIL pisze:
twoja_stara_trotzky pisze: przynajmniej 3, jak nie 4, są słabsze od SS ;)
ja troszeczkę niżej oceniłbym tylko REVELATION OF DOOM


INFERNAL WAR Redesekration 4,5/6
DEATHSPELL OMEGA Fas - Ite, Maledicti, in Ignem Aeternum 6/6
MAYHEM Ordo Ad Chao 5,5/6
ENTOMBED Serpent Saints 3,5/6
NEUROSIS Given To The Rising 5,5/6
WATAIN Sworn To The Dark 4/6
MARDUK Rom 5:12 4,5/6
REVELATION OF DOOM Shemhamforash 3/6

tak to wygląda
przegięcie w drugą stronę, Serpent Saints zasługuję na wyższą notę.

ale i tak najlepsze z tego rocznika jest Ordo, o.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3025
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 08:23

Nif pisze:Nie ma co ogarniać, prosta muza na 1 raz.
Sam jesteś prosty. Odinist jest kompleksowym albumem, niełatwo go rozgryźć. Blodfest podobnie, to nie jest zwykły black metal w stylu Darkthrone. Drudkh może bardziej przyswajalny, ale jak zawsze w ich przypadku nagrali bardzo dobrą płytę. Reszte wymieniłem, bo też spokojnie moga konkurować z tutejszą listą, ale nie są moimi faworytami. Coś tam piszesz, żeby pisać tylko. Lepiej się ogarnij.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 09:38

IRONMIL pisze:
twoja_stara_trotzky pisze: przynajmniej 3, jak nie 4, są słabsze od SS ;)
ja troszeczkę niżej oceniłbym tylko REVELATION OF DOOM


INFERNAL WAR Redesekration 4,5/6
DEATHSPELL OMEGA Fas - Ite, Maledicti, in Ignem Aeternum 6/6
MAYHEM Ordo Ad Chao 5,5/6
ENTOMBED Serpent Saints 3,5/6
NEUROSIS Given To The Rising 5,5/6
WATAIN Sworn To The Dark 4/6
MARDUK Rom 5:12 4,5/6
REVELATION OF DOOM Shemhamforash 3/6

tak to wygląda
3
4.5
4
4
4
3.5
4
2.5
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 11:24

ze niby SS rownie dobre jak Ordo Ad Chao i Given to the Rising?
lubie ostatnie Entombed ale bez przesady
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 11:39

no to dajmy 3.5 i wtedy też Marduk na 3.5 schodzi. w sumie to może tak być ;)
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 11:42

co do Marduk = Entombed to sie zgodze, ale IMO i Mayhem i Neurosis zasluguja na rownie wysoka note co FAS ;)

DSO przebilo ich dopiero na CTK ;)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 11:57

Jeden z dwóch najlepszych Marduków, prawie tak dobry jak Mayhem. Zaniżacie strasznie te oceny ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 12:05

no fajna plyta, ale Mayhem nagral album na tyle niespodziewany i unikalny, ze Marduk przy nim blednie.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 12:05

3.5 = bardzo dobra płyta
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: ALBUM ROKU 2007 - Druga tura

20-03-2011, 12:07

Riven pisze:co do Marduk = Entombed to sie zgodze, ale IMO i Mayhem i Neurosis zasluguja na rownie wysoka note co FAS ;)

DSO przebilo ich dopiero na CTK ;)
Mayhem jest fajne, ale mniej IMO jednak udane niż De Mysteriis czy Grand Declaration, które na 4.5 zasługują właśnie ;) (ta druga może nawet nie zresztą hehehe).
Neurosis... cóż, emocje nieco opadły i dziś jednak uważam, że to słabsza płyta niż kilka poprzednich, nieznacznie, ale jednak ;)
ODPOWIEDZ