Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

zareklamuj koncert / wrazenia z koncertow...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
brb
postuje jak opętany!
Posty: 474
Rejestracja: 10-03-2008, 23:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

04-08-2011, 22:49

kupowal ktos z was bilet w hellshop'ie? kurwa zamowilem kilka dni temu, kase im przelalem, wyslalem maila z zapytaniem kiedy wysla, od 3 dni staram sie dodzwonic a skrzynka pusta :/
Awatar użytkownika
gelO
zahartowany metalizator
Posty: 3449
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

05-08-2011, 08:04

Ja zamawiałem i wszystko łokej było
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 18041
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

16-08-2011, 17:04

Będzie srogo!
http://www.youtube.com/watch?v=gOJepAr1 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=P28vdNko ... re=related
Aż się naprawdę doczekać nie mogę!. Jak dzieciak :-)))
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Maria Konopnicka

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

16-08-2011, 19:36

Jeden z komentarzy bardzo trafnie ujął atmosferę tego koncertu:

HOLY SHIT! What a pussy crowd. France...


U nas tak nie będzie :)
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

16-08-2011, 19:46

Termin chujowy jak barszcz. Poniedziałek to raczej średnio koncertowy dzień...
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
LiveArt
rozkręca się
Posty: 92
Rejestracja: 26-07-2011, 13:35

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

18-08-2011, 12:12

Może termin nie jest super wymarzony ale trasa rządzi się swoimi prawami i musimy to zaakceptować :) Myślę, że każdy kto jest tym bandem zainteresowany nie będzie aż tak marudził na dzień tygodnia tym bardziej, że skład dosyć ciekawy :D
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

18-08-2011, 13:17

Wiem, wiem. Marudzę tylko dlatego, że nie wiem czy uda mi się wolne w robocie dostać a bardzo chętnie bym się tam zjawił.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5447
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 14:46

Obecny.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 14:57

To ten koncert w końcu jest 11.09.? Przecież to niedziela wiec w czym problem ?

Ostatnio kupiłem bilety w Empiku, gdybym im nie powiedział jaki zespół, w jakim klubie i w jaki dzień, to nawet nie widzieli, że mogą sprzedać bilety...
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 15:06

W Kato niestety poniedziałek i jeszcze bardziej niestety nie będzie dane mi ich zobaczyc, bo akurat mam na popołudniu do roboty. ;/
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 16:38

pussy
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 16:39

O jak ładnie mówisz po angielsku, jak poznasz nastepne nowe słówko to daj znać ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 17:58

cocksmoker
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 18:06

Brawo, powiedz pani nauczycielce na kursie żeby ci dyplom wydrukowała :)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
maciek z klanu
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11725
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

30-08-2011, 18:38

Alsvartr pisze:W Kato niestety poniedziałek i jeszcze bardziej niestety nie będzie dane mi ich zobaczyc, bo akurat mam na popołudniu do roboty. ;/
opowiem ci jak bylo :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Death in another way
weteran forumowych bitew
Posty: 1678
Rejestracja: 07-11-2008, 13:01

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

06-09-2011, 17:15

Oczywiście będę na tym koncercie!:-)
Awatar użytkownika
mythrone
zaczyna szaleć
Posty: 176
Rejestracja: 06-03-2009, 23:46
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

09-09-2011, 11:12

Rozpiski godzinowe na poszczególne koncerty

Warszawa:
18:00 – drzwi
18:30 - 19:00 – Deadly Frost
19:15 - 19:45 – Empheris
20:00 - 20:40 – Bloodthirst
20:55 - 21:45 – Witchmaster
22:05 – AURA NOIR

Katowice:
18:00 – drzwi
18:20 - 18:45 – Exhalation
19:00 - 19:30 – Voidhanger
19:45 - 20:25 – Bloodthirst
20:40 - 21:30 – Witchmaster
21:50 – AURA NOIR
Awatar użytkownika
FENIKS
w mackach Zła
Posty: 678
Rejestracja: 27-11-2010, 12:04

Re: Aura Noir, Witchmaster, Bloodthirst 11.09.2011 Progresja

09-09-2011, 14:26

Ktoś jedzie z wrocławia lub przez wrocław do katowic i ma miejsce w aucie?
ODPOWIEDZ