TOP 3 - Black Metal

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12576
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: TOP 3 - Black Metal

05-10-2023, 19:07

TheDude pisze:
05-10-2023, 09:40
A co z Archgoat?

BTW. Wywiad dla Shades of Darkness to było kuriozalne wydarzenie. Ja bym mu zajebał w pysk za takie zachowanie. Ktoś przychodzi, chce pogadać, do magazynu (zina?) wrzucić ciekawą rozmowę a gość przyjmuje pozę arcy-znawcy czarnej sztuki i poplecznika diabła. No kurwa, to była żenada w chuj. Wielki cmentarny gwiazdor. Not.
Wrzuć jakąś fotkę tego wywiadu, bo ciekawość mnie teraz zżera.
Find your flow
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3290
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: TOP 3 - Black Metal

05-10-2023, 20:04

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-10-2023, 19:07
TheDude pisze:
05-10-2023, 09:40
A co z Archgoat?

BTW. Wywiad dla Shades of Darkness to było kuriozalne wydarzenie. Ja bym mu zajebał w pysk za takie zachowanie. Ktoś przychodzi, chce pogadać, do magazynu (zina?) wrzucić ciekawą rozmowę a gość przyjmuje pozę arcy-znawcy czarnej sztuki i poplecznika diabła. No kurwa, to była żenada w chuj. Wielki cmentarny gwiazdor. Not.
Wrzuć jakąś fotkę tego wywiadu, bo ciekawość mnie teraz zżera.
Kto ma odsiewać pozerów, być elitystą i udzielać jednowyrazowych odpowiedzi jak nie Archgoat? :D
Nie czytałem tego wywiadu, ale zawsze podczas lektury takowych z J. Readem z Revenge bawiłem się wyśmienicie. Przykład (z pamięci):

- Podobno mieliście problem z realizatorem dźwięku podczas nagrywania "Attack. Blood. Revenge". O co chodziło?
- Po prostu nie mógł zrozumieć, że mój werbel miał brzmieć jak miażdżona czaszka, więc mieliśmy problem. :lol:

Tysiąc razy lepsza odpowiedź niż obecne lamusy z Ameryki, którzy przepraszają każdą pizdę, która poczuje się urażona. Tak jak ten frędzel z tego gejowskiego Thy Art is Murder.
sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 345
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: TOP 3 - Black Metal

05-10-2023, 20:09

DST pisze:
05-10-2023, 20:04
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-10-2023, 19:07
TheDude pisze:
05-10-2023, 09:40
A co z Archgoat?

BTW. Wywiad dla Shades of Darkness to było kuriozalne wydarzenie. Ja bym mu zajebał w pysk za takie zachowanie. Ktoś przychodzi, chce pogadać, do magazynu (zina?) wrzucić ciekawą rozmowę a gość przyjmuje pozę arcy-znawcy czarnej sztuki i poplecznika diabła. No kurwa, to była żenada w chuj. Wielki cmentarny gwiazdor. Not.
Wrzuć jakąś fotkę tego wywiadu, bo ciekawość mnie teraz zżera.
Kto ma odsiewać pozerów, być elitystą i udzielać jednowyrazowych odpowiedzi jak nie Archgoat? :D
Nie czytałem tego wywiadu, ale zawsze podczas lektury takowych z J. Readem z Revenge bawiłem się wyśmienicie. Przykład (z pamięci):

- Podobno mieliście problem z realizatorem dźwięku podczas nagrywania "Attack. Blood. Revenge". O co chodziło?
- Po prostu nie mógł zrozumieć, że mój werbel miał brzmieć jak miażdżona czaszka, więc mieliśmy problem. :lol:

Tysiąc razy lepsza odpowiedź niż obecne lamusy z Ameryki, którzy przepraszają każdą pizdę, która poczuje się urażona. Tak jak ten frędzel z tego gejowskiego Thy Art is Murder.
Ee, nie zestawiałbym jakichś Revenge czy innych Sadistik Exekution z tym co odjebał Archgoat w tym wywiadzie. Ci pierwsi przynajmniej nie silą się na jakichś ideologów. Bezkompromisowość i rubaszne poczucie humoru to jedno, nieumiejętność odniesienia się do nieco bardziej przemyślanych pytań i dostawanie sraczki gdy fakty nie pokrywają się z czyimś życzeniowym myśleniem, to już inna sprawa.
Awatar użytkownika
DST
rasowy masterfulowicz
Posty: 3290
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: TOP 3 - Black Metal

05-10-2023, 20:20

sanctusdiavolos pisze:
05-10-2023, 20:09
DST pisze:
05-10-2023, 20:04
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
05-10-2023, 19:07


Wrzuć jakąś fotkę tego wywiadu, bo ciekawość mnie teraz zżera.
Kto ma odsiewać pozerów, być elitystą i udzielać jednowyrazowych odpowiedzi jak nie Archgoat? :D
Nie czytałem tego wywiadu, ale zawsze podczas lektury takowych z J. Readem z Revenge bawiłem się wyśmienicie. Przykład (z pamięci):

- Podobno mieliście problem z realizatorem dźwięku podczas nagrywania "Attack. Blood. Revenge". O co chodziło?
- Po prostu nie mógł zrozumieć, że mój werbel miał brzmieć jak miażdżona czaszka, więc mieliśmy problem. :lol:

Tysiąc razy lepsza odpowiedź niż obecne lamusy z Ameryki, którzy przepraszają każdą pizdę, która poczuje się urażona. Tak jak ten frędzel z tego gejowskiego Thy Art is Murder.
Ee, nie zestawiałbym jakichś Revenge czy innych Sadistik Exekution z tym co odjebał Archgoat w tym wywiadzie. Ci pierwsi przynajmniej nie silą się na jakichś ideologów. Bezkompromisowość i rubaszne poczucie humoru to jedno, nieumiejętność odniesienia się do nieco bardziej przemyślanych pytań i dostawanie sraczki gdy fakty nie pokrywają się z czyimś życzeniowym myśleniem, to już inna sprawa.
Wklejajcie, sam poczytam.
ODPOWIEDZ