news

the newest reviews

Dakhma

Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity) ___2016
Mawiają, że metal to nie rurki z kremem. Ponoć metal to wojna. Dakhma na swojej debiutanckiej płycie zdecydowanie staje po stronie zwolenników takich poglądów. „Passageways to Daena (The Concomitant Blessings of Putrescing Impurity)” to płyta skrajnie radykalna niemal pod każdym względem. Na dodatek równie zawiła i złożona. Czegóż my tu nie mamy! Na pierwszy rzut ucha dominuje ...

Warfist

Metal to the Bone ___2016
Jeśli lubisz metal, to polubisz Warfist. To proste. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem starego speed, thrash, death, black metalu. Warfist gra metal ponad podziałami. "Metal to the Bone" w perfekcyjny sposób łączy niemal wszystko to, co w ekstremalnej muzyce najlepsze. Owszem, słychać że muzyków interesuje głównie "stara szkoła". Równocześnie doskonale...

news

 • Winylowa reedycja debiutu The Axis of Perdition (uk)

  2017-08-16

  Winylowa reedycja debiutu The Axis of Perdition ukaże już 15 września wspólnymi siłami Musica Noire Records i Arachnophobia Records.

  Po latach niebytu, pochodzący z Anglii blackmetalowo-industrialny projekt powraca, by przypomnieć o swoim debiucie, "The Ichneumon Method (And Less Welcome Techniques)". Solidnie ponad dekadę od czasu premiery, album ten nadal zaraża toksycznym klimatem, a zderzenie z kakofonicznymi riffami, opętanymi partiami wokali i mechanicznymi rytmami może zapędzić najbardziej zaprawionego słuchacza na skraj szaleństwa. W czasach, gdy słowo 'dysonans' nie jest już synonimem odwagi w muzyce, chaotyczny sznyt "The Ichneumon Method" może trafić w oczekiwania tych, którzy wciąż szukają prawdziwie ekstremalnych dźwiękowych doznań.

  Specjalnie z myślą o tym wznowieniu, materiał został zmiksowany i zremasterowany przez Haldora Grunberga (Satanic Audio).

  "The Ichneumon Method (And Less Welcome Techniques)" ukaże się na standardowym czarnym, złotym i ściśle limitowanym winylu typu marble.

  Pre-order: www.musicanoirerecords.com/

   

  www.facebook.com/musicanoirerecords
  www.musicanoirerecords.com
  www.facebook.com/arachnophobiarecs
  www.arachnophobia.pl

  added by: Olo
  source: Musica Noire Records

  The Axis of PerditionMusica Noire RecordsArachnophobia Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.