news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Chaos Invocation (ger) udostępniają pierwszy utwór z nadchodzącego albumu

  2018-01-30

  Powołany w 2004 roku przez dwóch muzyków Ave Maria i Bethlehem (basista Tumulash i pałker Omega dołączyli w zeszłym roku) black metalowy Chaos Invocation ma już na koncie dwa duże albumy dla World Terror Committee, a na 10 marca b.r. została wyznaczona premiera ich kolejnego długograja - "Reaping Season, Bloodshed Beyond", z którego możemy posłuchać utworu "Calling from Dudail" TUTAJ.


  O początkach i genezie nazwy zespołu opowiadał swego czasu w jednym z wywiadów frontman A.: "Najpierw zmieszaliśmy naszą krew w rytualnym kielichu pięć długich lat temu. Od tamtego czasu postument naszego kręgu wciąż podtrzymują te same trzy wykute, cielesne posągi, których serca biją napędzane fanatyzmem i absolutnym szaleństwem. Nigdy nie szukaliśmy pasującego imienia bo podążaliśmy drżąc na ścieżce węży i wiedzieliśmy, że ta ponadczasowa podróż ułoży się wreszcie we właściwy porządek sylab. Ostatecznie, należy to wyraźnie podkreślić, że termin 'Chaos Invocation' doskonale opisuje drogę naszej egzystencji. Będziemy rządzić w chaosie, we krwi klękamy i w płomieniach stoimy aż do samego końca". 

  www.facebook.com/W.T.C.Productions
  wtcproductions.bandcamp.com
  www.w-t-c.org

  added by: Olo
  source: W.T.C. Productions

  Chaos InvocationW.T.C. Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.