news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Necrophobic (swe) - klip z tekstami do utworu z nadchodzącego albumu

  2018-02-02

  23 lutego nakładem Century Media na półki sklepowe trafi nowy długograj szwedzkich weteranów z Necrophobic "Mark Of The Necrogram", który jest dosyć szczególnym albumem dla zespołu bowiem za mikrofon powrócił jakiś czas temu ich stary gardłowy z czasów kultowego "The Nocturnal Silence" - Anders Strokirk, a okładkę zrobił im Kristian Wåhlin, który jest odpowiedzialny za obrazek do "Darkside".

  Wytwórnia opublikowała dzisiaj klip z tekstami do utworu "Tsar Bomba":

   

  Płyta dostępna będzie na CD w wersji zwykłej i w limitowanym boksie (CD w digi, dziergana naszywka, metalowy znaczek 'Necrogram', pięć pocztówek) oraz na winylu w gatefoldzie (płyty 180 gram, 4-stronicowa wkładka i dwustronny plakat).


  www.cmdistro.de
  www.facebook.com/centurymedia
  twitter.com/centurymedia
  necrophobic.bandcamp.com
  www.facebook.com/necrophobic.official
  www.necrophobic.net

  added by: Olo
  source: Century Media Records

  NecrophobicCentury Media Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.