news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Archgoat prezentują utwór z nadchodzącej płyty "The Luciferian Crown"

  2018-06-30

  14 września nakładem Debemur Morti Productions swoją premierę ma mieć nowy album Archgoat - "The Luciferian Crown".  Wczoraj wytwórnia upubliczniła utwór "The Messiah Of Pigs" z tej płyty wraz z klipem z tekstami.

   

  Tracklista:
  1. Intrantation
  2. Jesus Christ Father of Lies
  3. Jezebels Black Mass Orgy
  4. Messiah of Pigs   
  5. Darkness has Returned
  6. Sorcery and Doom
  7. Star of Darkness and Abyss
  8. The Obsidian Flame (From My Depths)   
  9. The Luciferian Crown (Venom Of God)
  10. I Am Lucifer’s Temple


  www.facebook.com/archgoat.official
  archgoat666.bandcamp.com
  www.facebook.com/debemurmorti

  added by: Olo
  source: Debemur Morti Productions

  Debemur Morti ProductionsArchgoat


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.