news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Ape To God dołączyli do Deformeathing Production

  2018-07-13

  Pochodzący z Lublina Ape To God łączy w swojej muzyce elementy thrash, death, grind oraz groove metalu z dystopijnymi, anty-religijnymi elementami oraz kpiną ze społeczeństwa i polityki. Jak sami przyznają, ich muzyka i koncept twórczości inspirowany jest takimi grupami jak Bolt Thrower, Napalm Death, Slayer, czy Celtic Frost.

  Dwa lata po rozpoczęciu działalności muzycy wydali debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Ape To God". Pierwszy pełny album studyjny zatytułowany "The Head Meets The Tail" ukaże się natomiast w październiku pod szyldem Deformeathing Production.

  Zapraszamy do odsłuchu pierwszego udostępnionego kawałka zatytułowanego "Pseudocyesis": 

   

   

  Ape To God online:
  www.facebook.com/apetogod/
  apetogod1.bandcamp.com

  Deformeathing Production online:
  deformeathing.com/
  www.facebook.com/Deformeathing/

  added by: Olo
  source: Deformeathing Productions

  Ape To GodDeformeathing Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.