news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Waek Aside (ger) - klip do utworu z nadchodzącej płyty

  2018-08-16

  Po trzech latach absencji i wymianie gitarzysty niemieccy death metalowcy z Weak Aside wracają z abumem numer trzy zatytułowanym "Forward Into Darkness". Na płycie znalazło się 10 utworów, z których jednego posłuchać możemy poniżej:

   

  "Forward Into Darkness" trafi do sprzedaży 28 września w formatach LP, CD. limit. digi i cyfrowym. Wydawcą jest FDA Records / Soulfood Music. Zamówienia można składać na www.fda-records.com

  Nagrania albumu miały miejsce w studio Desert Inn, a miksy i mastering robił Jörg Uken w Soundlodge Studio. Za okładkę odpowiedzialne jest Necromaniac Artworks.

  Pełna tracklista:
  01. Submerge
  02. Until You Died
  03. Royal Blood Dethroned
  04. We're All Condemned
  05. Contact
  06. Violence
  07. In The Deep There Is No God
  08. Face Down
  09. Poison Gas
  10. The End

   

  fda-records.com
  fda-records.bandcamp.com
  www.facebook.com/weakaside

  added by: Olo
  source: FDA Records

  Weak AsideF.D.A. RecordsFDA RecordsJörg UkenNecromaniac ArtworksSoundlodge StudioDesert Inn Studio


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.