news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Waek Aside (ger) - klip do utworu z nadchodzącej płyty

  2018-08-16

  Po trzech latach absencji i wymianie gitarzysty niemieccy death metalowcy z Weak Aside wracają z abumem numer trzy zatytułowanym "Forward Into Darkness". Na płycie znalazło się 10 utworów, z których jednego posłuchać możemy poniżej:

   

  "Forward Into Darkness" trafi do sprzedaży 28 września w formatach LP, CD. limit. digi i cyfrowym. Wydawcą jest FDA Records / Soulfood Music. Zamówienia można składać na www.fda-records.com

  Nagrania albumu miały miejsce w studio Desert Inn, a miksy i mastering robił Jörg Uken w Soundlodge Studio. Za okładkę odpowiedzialne jest Necromaniac Artworks.

  Pełna tracklista:
  01. Submerge
  02. Until You Died
  03. Royal Blood Dethroned
  04. We're All Condemned
  05. Contact
  06. Violence
  07. In The Deep There Is No God
  08. Face Down
  09. Poison Gas
  10. The End

   

  fda-records.com
  fda-records.bandcamp.com
  www.facebook.com/weakaside

  added by: Olo
  source: FDA Records

  Weak AsideF.D.A. RecordsFDA RecordsJörg UkenNecromaniac ArtworksSoundlodge StudioDesert Inn Studio


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.