upcoming releases

 • Gravehill

  THE UNCHASTE, THE WICKED, & THE PROFANE

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2018-03-16
  USA

  Czwarty album amerykańskich morderców chrześcijan. Od czasu ostatniego długograja - "Death Curse" z 2014, zaszło nieco roszad personalnych w Gravehill. Obowiązki wokalne po Mike'u Abominatorze przejął dotychczasowy basista - Corpse, a obsługą czterostrunowca zajął się były gitarzysta Gravehill - Bodybag Bob (ex-Exhumed). Puste miejsce na krześle gitarzysty zajął natomiast Eldehelm (czy jak kto woli - Lord Dying, były gitarzysta m.in. Ibex Throne). Stylistycznie zespół kontynuuje swój klasyczny, bezlitośnie siekący, bluźnierczy wpierdol w stylistyce łączącej wszystko co najbardziej przejebane w death, black i thrash metalu, zachowując przy tym swój mistrzowski poziom i skrajnie maskulinistyczną postawę.

  Za okładkę do "The Unchaste, the Profane, & the Wicked" odpowiada Mark Riddick.

  Pre-Order:
  darkdescentrecords.bandcamp.com/album/the-unchaste-the-profane-the-wicked

  Dark Descent:
  www.darkdescentrecords.com/
  darkdescentrecords.bandcamp.com/
  www.facebook.com/DarkDescentRecords/

  Gravehill:


  search for Gravehill
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.